Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie pogaduchy


spiidy

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam ETKE także po VIN-ie mogę Ci sprawdzić wyposażenie i takie tam pierdolasy jak coś to pisz na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

kurde Galec nie wiedzialem ze takie mozliwości u ciebie są :D bierzesz vaga w niedziele? [br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 22:27_________________________________________________ma ktoś z was garaż, na tyle szeroki zeby mozna było otworzyc drzwi na maxa i chęc porezania PDC przodu i car audio :D?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już wiekszość rzeczy mam tylko zimno jest na dworze a garaż mam mały i do tego jest wiazd pod takim skosem ze wjechać nie moge :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cysiu a głośniczki na przód jakiś zestaw odseparowany 13 cm w jakiej cenie mógł byś załatwić?bo moje przednie już powoli mają dość grania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 zagra lepiej niż ori 10 a 16 nie chce bo to już większa rzeźba jest w B5 a jak wygłuszę drzwi to będzie gites bo w bagażniku i tak docelowo będzie skrzynka albo zabudowa. A co do ceny to szczerze akurat się średnio znam na sprzęcie i nie wiem co tam jest dobre a co lepsze także z chęciom posłucham bardziej doświadczonych kolegów co by mi polecili za rozsądne pieniądze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to w takim razie polecam taki zestaw CRB-130SET za jakies 320 i napewno bedziesz z tego zadowolony bo to sa najlepsze carpowera w rozmiarze 13 i niesa to chinczyki a niemieckie głośniczki takze jakosc tez przyzwoita odlewany kosz z aluminium itd 50W rms[br]Dopisany: 10 Marzec 2010, 20:28_________________________________________________http://www.allegro.pl/item909203262_carpower_crb_130set_glosniki_130mm_50w_rms_poznan.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kabelek zasilajacy 50mm kw, tez masz jakoś po kosztach ;d?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze tylko pytanko mam czy gwizdek podejdzie średnicą pod ori miejsca w boczkach bo za cholerę nie mogę znaleźć danych jaka tam jest średnica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W garazu mam wymontowane tweetery- jutro ci podam srednice... Ale raczej powinny pasowac w seryjne miejsce mam syki PB i Rainbowa i oba pasują.

A w przednich dziwiach to oplaca sie poswiecic troche czasu (max. 2 godzinki popijajac piwko) zeby wyrezać pod 16 cm ;] Podstawa to jak piszesz wygluszenie dzwi- niektorzy mowią ze dobra 13 tez potrafi narozrabiac- ja nie sprawdzalem;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od tego trzeba zaczac panowie ze jezeli chcecie z tych glosnikow wydobyc dobry bass to odrazu mowie ze 16 sie spisza bo im wieksza srednica membrany glosnika tym lepiej przenosi niskie tony poszukam gdzies mialem na kompie profesjonalny poradnik do robienia car audio i to nie byle jakiego tak wiec jak znajde to dam znac na forum i chetnym poprzesylam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do kabelka to kiepsko sa ale całe zestawy http://carpower.pl/index.php?id=2&lang=pl&id_cat=14&id_item=116 i to niezbyt tani ok 450 u mnie ale za jakość trzeba zapłacić.

co do gwizdków to są robione w jakimś standardzie wiec raczej beda pasowały ale jak nochal zmierzy to bedzie wszystko jasne i tez bym sie upierał przy 16 np takie http://carpower.pl/index.php?id=2&lang=pl&id_cat=19&id_item=36 odlewany kosz neodymowy magnes czyli głębokość montażu jest taka jak w 13 albo i mniejsza to zalezy od głośników a uzupełniając ten zestaw jakimś subem to już jest naprawdę wysoka póła i ten zastaw za jakieś 670 zl moglbym puscic ewentualnie rozbic to i osobno te niebieskie 16 osobno zwrotnica bo sama zwrotniaca jakies 250 kosztuje a sa tansze tylko oczywiscie gorsze i wtedy powiedzmy do 600 moze by sie udalo zejsc a co do wygłuszania też coś by się znalazło np: http://carpower.pl/index.php?id=2&lang=pl&id_cat=14&id_item=142 http://carpower.pl/index.php?id=2&lang=pl&id_cat=14&id_item=201 i te maty jak cię interesują to mogę jutro cenki podać jakie ja mógłbym zaproponować bo niemam w moim ceniku aktualnych cen kable głośnikowe też bym na Twoim miejscu wymieniał na jakieś min 2x1,5 i kabelki tez by sie znalazly za ok 3pln za metr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem te opisy na forum i tak de facto to jak będzie ta 16 to maskownica jest za mała i trzeba by było rezać boczek a tego to aż tak bardzo mi się nie chce i na moje ucho 13 styknie :)[br]Dopisany: 10 Marzec 2010, 22:06_________________________________________________cysiu normalnie masz pifko u mnie jak wszystko pozałatwiam myślę że się w przyszłym miesiącu odezwę bo teraz to krucho z kaską te 16 fajne ale to już trochę grubo jak dla mnie także zostanę przy 13 plus wygłuszenie no i kabelki też wiadomo że wymiana by od razu poszła tylko powiedz mi które się lepiej nadają do wygłuszenia bo jak już mówiłem akurat na audio to się średnio znam i tylko wiem że jak ma grać to trzeba porządnie wygłuszyć :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego rezac boczek? Ja mam 16 i fakt ze troche dmucha w tapicere ale podejrzewam ze i tak efekt jest lepszy niz 13 cm... cysiek zwrotnica ma duzy wplyw na dzwiek? Tzn chodzi mi o to czy mozna dobrac inne woofery do zestawu tweeterow i zwrotnic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak je założyłeś??wycinałeś mocowanie z mdf-u i do blachy drzwi??czy jakoś inaczej??i ogólnie sporo rezania było??tylko że ja mam kombi i jak wrzucę z tyłu skrzynkę to tak mi się wydaje że będzie się dźwięk i tak po całym aucie rozchodził lepiej niż w sedanie jak się mylę proszę o sprostowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...