Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie pogaduchy


spiidy

Rekomendowane odpowiedzi

hmm rozsądnie na razie wyrezać przód plus suba i wzmacniacz a potem dołożyć tył i drugi wzmacniacz do tego :> i ten plan mi się podoba tylko teraz potrzeba będzie więcej kaski bo dojdzie trochę więcej gratów do założenia trzeba się będzie szybko z fiskusem rozliczyć żeby zwrot kasiorki dostać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nochal dobrze mówi :D sam go na 16 namawiałem :D montowałem 10, 13 i 16 pod seryjne radia w trzech autach znajomych i juz bez wygłuszenia i bez wzmacniacza jest różnica na głośnikach z podobnej polki więc nawet nie zastanawiaj się nad rozmiarem głośnika tylko szukaj 16" :)

a zacznijmy od tego jaki masz budzet i może załóż jakiś osobny temat o tym bo jeszcze do niczego nie doszliście a juz 3 strony zapisane wiec widze ze temat będzie długi hehe :D

ja właśnie musze znaleźć jakieś miejsce cieplutkie zeby wygłuszyć drzwi bo wszystko leży i sie kurzy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym tematem to ja bym osobnego nie zakładał pogaduchy to pogaduchy już się sporo wątków przewinęło przez ten post także mi to tam nie przeszkadza. A z budżetem to każdy wie jak jest zawsze jest jakaś dziura i nie ma się tyle kaski ile by się chciało mieć. Ogólnie z tymi 16 już pomyślałem i chyba się jednak na nie szarpnę jak tak wszyscy zachwalają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki stary ale nie trzeba było aż tak się fatygować?? a swoją drogą to coś strasznie często widzę że jakieś nocne spacery z panną po osiedlu sobie urządzasz :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

galec jak sie zdecydujesz to zapraszam :D cos sie dobierze chyba ze ktos cos lepszego ci doradzi ale zeby bylolepsze to juz cena napewno urosnie bo te carpowery trzymaja poziom w stosunku do ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a te tańsze by pasiły bo jednak wydać prawie 700 stów na głośniki na przód to trochę grubo jak dla mnie bo mam jeszcze inne wydatki niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...