Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie pogaduchy


spiidy

Rekomendowane odpowiedzi

Pany mimi tego ze jeszcze jest zima (chociaż za oknem tego nie widać) to ja zaczynam już myślec o prezencji auta na wiosnę. I tak myśląc sobie napisałem do Kolegi D.ave Works z ekipy Ńocnej Jazdy Bez Celu który oprócz fotografii zajmuje sie lakiernictwem i autodetalingiem. Dave zaproponował nam zbiorowa korektę lakieru. Oferta wyglada tak: pełna korekta lakieru: mycie, glinkowanie, 3 etapowa polerka i zabezpieczenie lakieru powłoka pernamentna Glare ( ochrona lakieru nawet na 60 miechow wedlug producenta) - koszt od 250-300 zł jeśli postawimy ponad 4 samochody. A wiec oferta mega kot tym bardziej ze to prawie koszt samych produktów wykorzystanych przy zabiegu. Ja sie pisze kto jeszcze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

chętnie zobaczył bym jakąś jego skończoną pracę w tym kierunku bo ogłaszać się z cenami może każdy ale czasem lepiej wydać więcej dla żądanego efektu .. u nas na forum szanuj-się.pl jest gościu który robił już kilka klubowych aut jak i innych i zawsze wszyscy byli zadowoleni ale nie znam cen jakie są u niego..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kiedy ty chcesz jechac na to spa....? i w ogole gdzie ten czlowiek uzeduje.ja juz dawno moja chcialem oddac do odswiezenia lakieru ale cos nie moge sie zebrac.ogolnie moj tesc tez ma a4 ale b6 i tez swoja mysli dac pod polerke musze z nim pogadac i jak cos to byly by 3 auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanuj-sie.pl • Zobacz wątek - Auto Detailing tu jest temat gościa z naszego forum .. zapytaj o jakieś przykłady efektu prac. Też jestem zainteresowany czymś takim ale nie w ciemno :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z domu to ty wychodzisz ? czy jestes siłą przetrzymywany :D bo jak coś to Cię odbijemy :D mów tylko gdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podam Ci adres i wpadaj odbijać z jakąś flaszką :D

no fakt trochę mnie nie było ale pracuje nad tym hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle ze teraz wybierać sie nie ma sensu ale jakoś w połowie lutego początek marca. Ogólnie to już 2 osoby załatwiłem wiec spokojnie zbierzemy ponad 4 auta. Gość umie robić korektę jak na fb wpiszecie car detaling Szczecin to bedą jego projekty ale zawsze przed można poprosić o zdjęcia itp. Z rozmowy wywnioskowałam ze temat ogarnia i to dość dobrze.

---------- Post dopisany at 22:41 ---------- Poprzedni post napisany at 22:40 ----------

Gość ma warsztat na Kijewie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to dobrze sie składa ze tak póżniej... tesciu musi w swojej kilka elementów zrobic bo nie ciekawie wygladaja i wtedy by ja dał do robienia,gadałem z nim tekze jest chetny... tą cene ktora wrzóciełes to jest niezależnie od rodzaju budy,stanu lakieru itd...? bo to ważne... bo ktos moze miec schludna bude gdzie gosc sie nie narobi a inny moze miec bude w sensie lakier juz podtyrany(w sensie nigdy auto nie było pod polerką i nie było dobane woskowane itd i lakier porysowany jest od mycia itp) i jak gosc zobaczy to powie sorry ale to bedzie kosztowało 600zł...i c**j czar prysł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość powiedział mi ze od 250 za 3 etapowa polerka czyli taka co lakier jest matowy. Myśle ze jedyna zwyżka może byc jakbyś tirem podjechał. Ale zobaczymy zadzwonię sie z nim w lutym i pogadam dokładnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od 250 a nie 250 :D nie wiem czy chciało wam się wejść w linka który wkleiłem ale tamten napisał że od 300 z zniżką 10% na szanuj-sie.. wiec przedział cen zaczyna się z mniej więcej tego samego pułapu..

kurde mnie w połowie lutego nie ma ale chetnie bym też jedno auto podstawił.. co prawda nie swoje zawsze +1 szt :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to gdzie to juz do ustalenia można podjechac pogadac do jednego i drugiego majstra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój koleś zajmuje się autodetailingiem i jestem umówiony do niego na wiosenkę :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość powiedział mi ze od 250 za 3 etapowa polerka czyli taka co lakier jest matowy. Myśle ze jedyna zwyżka może byc jakbyś tirem podjechał. Ale zobaczymy zadzwonię sie z nim w lutym i pogadam dokładnie

Śmiesznie tanio.

Ciekawe jestem jak jego efekty mają się np. do Kosmetyka aut :: Zobacz temat - Sobota z Mazdą MX-5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...