Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie pogaduchy


spiidy

Rekomendowane odpowiedzi

jak dla mnie -gdzie nie pojade to bedzie za***iście wygladało... napewno lepiej niz obecnie... pastą tempo i innymi c**jstwami idzie się recznie za***ać przy pucowaniu... a polerke maszynową trzeba tez wiedziec jaka kupic i jak robic aby plam nie porobic, a jak znam zycie nie majac do tych rzeczy ręki napewno narobił bym sobie tylko szkody na budzie. po za tym az tak jej nie kocham zeby całymi dniami przy niej czas zabijac- juz mi dosc czasu zabrała szmata...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jak dla mnie -gdzie nie pojade to bedzie za***iście wygladało... napewno lepiej niz obecnie... pastą tempo i innymi c**jstwami idzie się recznie za***ać przy pucowaniu... a polerke maszynową trzeba tez wiedziec jaka kupic i jak robic aby plam nie porobic, a jak znam zycie nie majac do tych rzeczy ręki napewno narobił bym sobie tylko szkody na budzie. po za tym az tak jej nie kocham zeby całymi dniami przy niej czas zabijac- juz mi dosc czasu zabrała szmata...

Też tak mam ale to szybko mija i dalej grzebie:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak...wiem co mam z 1str narzekanie ale z 2str nie jest zle i dalej sie poswięca ten czas....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wesz a mówiłem Ci ze kolezka który mi opchnal wahacze to po 6 miechach poczuł sie i oddal za wysylke ta do Ciebie co straciłem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poszukiwaniach kogoś ktoś podlutuje FIS znalazłem ofertę ze Szczecina.

Przedmioty użytkownika mieto3 - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Zna ktoś, może korzystał?

Są ceny samych wyświetlaczy, ale usługi już nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam, korzystałem, śmiało polecam, ppewnie nie tylko ja. Człowiek znany w szczcecinie z tego co robi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel okrutnie znany na sz-nie, wiele firm korzysta z jego usług... osobiście z jego usług nie korzystałem ale mam od cholery znajomych którzy u niego byli i każdy jest zadowolony i korzysta do tej pory...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dziale pozostałe Audi umieściłem galerię mojego pierwszego Audi i jednocześnie nowego nabytku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny też ma okrutne :grin: no ale za wiedzę umiejętności i sprzęt trzeba płacić wiec nie ma się co dziwić , :banan:korzystałem i polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co powiecie na zimowe ściganko gokartami w silverze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to żebym się chwalił ale ostatnio zdobyłem 2 miejsce :)

Puchar w domu stoi. Taka firmowa walka. Ale zawzięcie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to Panowie propozycje dogodnego wszystkim terminu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wesz a mówiłem Ci ze kolezka który mi opchnal wahacze to po 6 miechach poczuł sie i oddal za wysylke ta do Ciebie co straciłem :wink:

Kutwa Bartek mało czasu mam i nie zaglądam:kwasny:

To dobrze że oddał bo suma summarum on wprowadził w błąd:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem jak najbardziej za jakimiś kartami tylko mówcie kiedy mi generalnie pasuje codziennie od 18 w górę, a w niedzielę cały dzień :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...