Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie pogaduchy


spiidy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dałem kiedys taki temat specjalnie, to był mój 2 post i go wywalili :/[br]Dopisany: 09 Luty 2010, 15:28_________________________________________________Maciej8891 oglądałem te odcinki:) jestem namietnym fanem i czaję sie na taki objazd ale motocyklem :D z panna

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze taka wyprawa to dopiero była by przygoda mi to się marzy objazd całej europy autem w wakacje a ostatnio się dowiedziałem że jest coś takiego jak studencki gumball i to może być niezły fun i koszty nie są aż takie jak ten prawdziwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to moim zdanie to jeden i drugi to to samo. Ja swój kabel kupiłem coś koło 70 zika http://www.allegro.pl/item906815638_najlepszy_interfejs_usb_vag_kkl_we_wtyku_obd2.html od tego sprzedawcy chyba nawet identyczny tylko widzę że cena poszła w górę i u mnie wszystko działa z wszystkim się łączę bez problemu. Z tego co na forum piszą to nawet można kupić i taki za 50 dych i będzie chodził. Ja mogę polecić taki jak w linku bo sam używam.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupilem wlasnie jakis za 40zl :) mysle,ze do zrobienia logow wystarczy. podejzewam,ze jak nie potrzebujesz kabla kkl + can, to te wszystkie kkl obd2 sa takie same, moze wykonczeniem sie różnią.

Panowie,a kiedy jakis spocik blizej Koszalina, Kołobrzegu, Białogardu? :gwizdanie:

wlasnie, jeszcze jedno pytanko. w b5 avant, gdzie jest umiejscowiony jakis uchwyt na gasnice? kupilem auto,ale bez gasnicy, nie bardzo wiem gdzie ona ma byc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie też nie miałem gaśnicy, kupiłem w tesco jakąś najzwyklejszą i wożę ją z tyłu w tym schowku po prawej stronie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kiedyś woziłem w kole zapasowym owiniętą szmatami ;d ale to w innym aucie hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co jak by się zebrało 4 osoby do autka na ten studencki gumball to nie wychodzi tak strasznie ja się w zeszłym roku tym interesowałem żeby jechać ale plan niestety upadł z braku auta ale może w tym roku by się dało jakąś ekipę skręcić??cała impreza jest jakoś koniec czerwca początek lipca przynajmniej tak było w zeszłym roku

tu podaje linka do strony

http://www.studentbrakeaway.com/

jacyś chętni??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji tegoi ze juro już wyjeżdzam, chciałbym sie z Wami Wszystkiemi pożegnać! 3majcie się i do zobaczenia na wspolnych spotach, postraram sie tutaj w miare mozliwosci zaglądać do Was i podnosić Waszą frekwencję! pozdro chłopaki i trzymajcie za mnie kciuki. Napewno będziemy w kontakcie. !!!! do obaczyska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowionka i powodzonka na obcej ziemi żeby Ci się dobrze wszystko układało.

do zobaczyska na jakimś spocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna stronka mi zwłaszcza zaimponował foto i wideo reportaż o czarnobylu zwłaszcza że kiedyś z koleszką mieliśmy plan też tam sobie pojechać

http://www.podniesinski.pl/portal/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna stronka mi zwłaszcza zaimponował foto i wideo reportaż o czarnobylu zwłaszcza że kiedyś z koleszką mieliśmy plan też tam sobie pojechać

http://www.podniesinski.pl/portal/

obejrzalem film o czarnobylu, robi wrazenie, polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chetnie bym sie tam przejechał i na zywo to oglądał ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...