Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak to jest z tym chiptuningiem 1.8?


marewel

Rekomendowane odpowiedzi

CTV zaraz wpadnie i powie, ze sie da :polew: w CTECH'u sie nie udalo uzyskac wiecej jiz 2KM i 3NM[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2007, 23:24 _________________________________________________VTECH'u oczywiscie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mastersie podobno sprawdzaja przyrost.Tylko nie wiem czy na zyczenie czy zawsze po tunie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wierze ze da rade:) Zreszta niedlugo zamontuje i jak bede mial kase to wybiore sie na hamownie i sie okaze co warte te chipy do 1.8

Niestety wiara jest kluczem w cipowaniu takich silników, efekt placebo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaziu_Wichura

boże kochany... . Tyle już było na forum. Skoro nowy program daje słabe rezultaty to co dopiero czip z allegro.

Jak tak bardzo interesuje cię czip z allegro to napisz do gościa i zaproponuj taki układ: jedziecie na hamownię, jeśli jego spekulacje z aukcji co do mocy i momentu będą prawdą to dasz mu 500 zł za niego jeśli nic nie da czip to on pokrywa koszty hamowni i dostaje go z powrotem.

by pre_pl :

1181768557_5833.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie ten chip lezy u mnie w aucie i czeka na montaz;] Gadalem z paroma goscmi co zamowili i zamontowali w silniku 1.8 i kazdy z nich ocenia go pozytywnie nawet po paru miesiacach. Przyspieszenie jest lepsze z nizsyzch obrotow sie lepiej zbiera a spalanie takie jak bylo takie jest - wiadomo nie ma co wymagac...Ale wydaje mi sie ze skoro mam dawac z profesjonalnym zakladzie kolo 1000zl a tu miec to samo za 300zl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie ten chip lezy u mnie w aucie i czeka na montaz;] Gadalem z paroma goscmi co zamowili i zamontowali w silniku 1.8 i kazdy z nich ocenia go pozytywnie

a byli na hamowni ? :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaziu_Wichura

Wlasnie ten chip lezy u mnie w aucie i czeka na montaz;] Gadalem z paroma goscmi co zamowili i zamontowali w silniku 1.8 i kazdy z nich ocenia go pozytywnie

a byli na hamowni ? :evil:

chętnie zobaczę wyniki pomiarów.

Kolegom chyba podświadomość mocno działa ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile jeszcze w dieslu samo podlanie paliwem daje rezultaty widoczne (box i gowniane chipsy) to w benzynie sprawa jest o wiele trudniejsza. Nie mowie ze nie ale chcialbym sprawdzic realna moc po chipsie z allegro.Bo bardzo mozliwe ze chips ten np zmienia tylko charakterystyke pedału gazu (czyli zamiast 20% komp daje 30%) i wtedy wrazenie jest jak by lepiej sie zbieral :grin:

Ale tak BTW: to slyszalem ze akurat te 1.8 20V bardzo dobrze reaguja na chipsy i przyrosty ok 10KM sa do osiagniecia....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

box i gowniane chipsy

chaba na odwrot... gowniany box...

to slyszalem ze akurat te 1.8 20V bardzo dobrze reaguja na chipsy i przyrosty ok 10KM sa do osiagniecia....

no to mnie teraz pocieszyles... :polew: a ja juz chcielm z kompresorem kombinowac... :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chaba na odwrot... gowniany box...

chodzi o boxy generalnie (box to zło) oraz czipsy z allegro

no to mnie teraz pocieszyles... a ja juz chcielm z kompresorem kombinowac...

coś mi przychodzi do głowy Golfiak kolegi 'prnit' z tdiracing.pl, zaraz poszukam co on ma w sygnaturce wpisane... :cheesy:[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2007, 09:17 _________________________________________________

Golf 4 1,8 4Motion (pod 140HP)

o, nie wiem co to ma znaczyć tylko ;)

jak ktoś chce, niech pisze do niego...

:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to mnie teraz pocieszyles... :polew: a ja juz chcielm z kompresorem kombinowac... :polew: :polew:

Wiesz w wolnossacej benzynie 10KM to naprawde dobry rezultat, no chyba ze ktos wierzy w te magiczne pudełka z allegro ktore jak tylko znajda sie w okolicy auta to juz 30KM daja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obserwuje temat. Panowie nie piszcie pozniej: mam problem z.....

do takich spraw trzeba podejsc ostrozniej. Po 1 jakie parametry zmienia ten chip, ska ta moc?

Jakis gosc pisal ze jest podlaczany chip do czujnika temp paliwa. Ktorys tam z koleji sprawdzal na hamowni i mowil ze mu przybylo 10km i 25nm - niby nic ale w tym silniku cieszy :) Rozwiazalbym sprawe zakladajac go wkoncu i wybierajac sie na hamownie ale niestety najpierw czeka mnie wymiana wiska(400zl :()

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...