Skocz do zawartości
IGNOROWANY

polećcie jakiś alarm z chipem immo w kluczyku-scyzoryk


kred

Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie szukam alarmu najlepiej scyzoryka z cipem immo w kluczyku. czy mozecie jakies polecic i dac do nich linki. mam ori immo w aucie nie chcial bym kombinowac z kluczem i bryloczkiem chce miec wszystko w jednym najlepiec cos podobnego do tego

http://www.stig.pl/produkty.php?id_produktu=108&id=223

doraćcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzedawca zapewnia ze mozna immo wrzucic w kluczyk. pytanie jak to zrobic??

czy wkladal ktos chipa do kluczyka?? czy moze lepiej zadowolic sie alarmem w pilocie a immo zostawic w kluczyku??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzedawca zapewnia ze mozna immo wrzucic w kluczyk. pytanie jak to zrobic??

czy wkladal ktos chipa do kluczyka?? czy moze lepiej zadowolic sie alarmem w pilocie a immo zostawic w kluczyku??

Nie trzeba nic przekładać, idziesz dorobić kluczyk gość który będzie wycinał klucz dołoży immo i zaprogramuje od razu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dolaczam se do pyt. potrzebuje kupic scyzoryk wystarczy z samym sterowaniem centralnego, moze byc alarm i chce przelorzyc immo z normalnego kluczyka . Na allegro jest mnostwo aukcji od 50-200zl ale nie mam pojecia w co zainwestowac zalerzy mi na tym zeby ten scyzoryk byl jak najbardzej podobny do orginalu, zeby byl dobrze wykonany. Jesli ktos moglby podac jakes konkretne aukcje bede wdzieczny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie dziś skończyłem montować nowy alarm nabyłem Remotronix działa jak ta lala, pilot z kluczykiem. Immo przełorzyłem w taki sposób że wyjołem ze złamamego kluczyka rozkręciłem nowy pilot i przykleiłem do płytki, miejsca jest tyle że mozna wsadzić parę immo do tego pilota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...