Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Brak ciepłego i zimnego nadmuchu, jest tylko letni???


gregorian31

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zauważyłem problem z klimatronikiem, kiedy kupowałem auto było wszystko ok. Później pozjawił sie kłopot z ciepłym nadmuchem, znaczy się wogóle nie grzeje. Płyn chłodniczy jest ok (sprawdzałem stan). Następnie zauważyłem że klima nie chłodzi. I teraz leci tylko letnie powietrze (mamy upał). Proszę o pomoc. Klimatronik nie wykazuje żadnego błędu.[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2007, 19:42 _________________________________________________Już jest ok. Nagrzewnica i parownik z klimy wymieniony. Jest gorąco jak w odbycie diabła. Przypomocy szwagra w 1 dzień op[anowane. Poloecam na Śląsku de best off.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podlacze sie bo temat pokrewny-wczoraj udalo mi sie ozywic wentylator od nawiewu-ale na klimatroniku mam 15.7 Klapa powietrza, czasem blokowana- skasowac skasuje ale wiadomo ze jak blad sie pojawia co jakis czas to warto sie zajac problemem.W dodatku-tak jak sugeruje kolega wyzej-moze to powodowac letni nawiew tylko???Obojetnie czy ustawie 18 czy 21 stopni nie czuje roznicy w sumie zadnej.A jeszcze przedwczoraj wsio chlodzilo ladnie a po stanieciu wentylatora i po jego naprawie mam juz teraz tylko letnie powietrze.Gdzie szukac tej klapy?Pod schowkiem???

Cos jeszcze mi sie przypomnialo-przegladajac forum-zauwazylem pare postow dotyczacych klimatyzacji-gdzie koledzy sugeruja zrobic nastawy podstawowe vagiem (tutaj pojawia sie prosba o pelna wersje:) - czy u mnie moze to pomoc??Czy mozna to sprawdzic (ustawic) tak profilaktycznie zeby wszystko bylo w porzadku???

======================

POjechalem do klimiarza (SZRON za Grudziadzem kawaleczek) - kolo sprawdzil wtyczke przy wiatraku-podpial banke-uzupelnil i smiga ze az zmarzlem jadac do domu.Przy okazji zrobil odgrzybianie-tylko filtr jutro sam sobie wymienie-za napelnienie z odgrzybieniem i usuniecie usterki (ale chyba jej nie bylo tylko gazu malo) zaplacilem 100zl.Chyba nieduzo biorac pod uwage ze pisaliscie wczesniej ze 150zl to dobra cena.Koles w serwisie w porzadku-nieco sepleni-ale idzie sie dogadac.Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...