Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dunlop czy Fulda?


malcolm25

Rekomendowane odpowiedzi

Chce zakupic do swojej niuni nowe buciki. Wacham sie pomiedzy Dunlop SP Sport 01 a Fulda Carat Progresso. Mam okazje kupic i jedne i drugie w podobnej cenie wiec licze na wasze opinie. Pewnie wiecie cos na ich temat. Dunlop czy Fulda? Dodam ze zakladam oponki o rozmiarze 205/55/16. :audi::a4fan::quattro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na temat Dunlopa nie wypowiem się bo jedyne co o nich wiem to z opinii w necie. Jeżeli chodzi o Fuldę Carat Progresso hmmm... nie mam żadnych zastrzeżeń. Mam je od początku sezonu i nie mam powodów do narzekania. Są ciche, dobrze trzymają podczas hamowania na mokrej nawierzchni. To dobry wybór jeśli wziąć pod uwagę cena/jakość. Poza tym niemiecka Fulda należy do Michelina co też przemawia na jej korzyść, ale wybór oczywiście należy do Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ma opony Dunlop SP Sport 3000A i uważam że są bardzo dobre, I jak bym miał taki wybór jak ty to tylko Dunlop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam mam Dunlop Sport FM901 tylko ze 215/45/R17 i jestem z nich bardzo zadowolony :smiley: Bierz Dunlopa będziesz zadowolony z zakupu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ma opony Dunlop SP Sport 3000A i uważam że są bardzo dobre, I jak bym miał taki wybór jak ty to tylko Dunlop

Ja mam tez te dunlopy 3000A w rozmiarze 215/50/17 i z pewnoscia NIE POLECAM. Po 20k km opona wyzabkowana, strasznie glosna i nie jest to wina zawieszenia - jest w 100% sprawne, nie ruszane od wyjechania z salonu. Pozatym strasznie slabe trzymanie na deszczu, przy 120 km/h lekki zakret i juz esp musi reagowac. Przy wyzszych predkosciach to nawet na suchym nie trzyma na zakretach .....

do tej pory jezdzilem tylko na sprawdzonych markach - michelin oraz bridgestone .... teraz dunlop ......... porownujac dunlopa do pozostalej 2-jki, to jak opla do bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ma opony Dunlop SP Sport 3000A i uważam że są bardzo dobre, I jak bym miał taki wybór jak ty to tylko Dunlop

Ja mam tez te dunlopy 3000A w rozmiarze 215/50/17 i z pewnoscia NIE POLECAM. Po 20k km opona wyzabkowana, strasznie glosna i nie jest to wina zawieszenia - jest w 100% sprawne, nie ruszane od wyjechania z salonu. Pozatym strasznie slabe trzymanie na deszczu, przy 120 km/h lekki zakret i juz esp musi reagowac. Przy wyzszych predkosciach to nawet na suchym nie trzyma na zakretach .....

do tej pory jezdzilem tylko na sprawdzonych markach - michelin oraz bridgestone .... teraz dunlop ......... porownujac dunlopa do pozostalej 2-jki, to jak opla do bmw

Ja nie zauważyłem nic takiego aby się słabo trzymał na zakrętach na suchym. Na mokrym też nie najgorzejs ię trzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie zauważyłem nic takiego aby się słabo trzymał na zakrętach na suchym. Na mokrym też nie najgorzejs ię trzyma.

Ja też nie zauważyłem problemów na zakrętach. Może to dlatego że mam obniżony i utwardzony zawias no i dystanse :wink: Ale raczej to zaleta opon :smiley:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...