Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Prawie nowe, tanie i z allegro;) czy te felgi sa oryginalne ?


seegi

Rekomendowane odpowiedzi

helo Panie i Panowie,

chodzi mi po głowie zakup felunku na nowy sezon. Przeglądając allegro, znalazłem gościa o nazwie: ANDRRE-1 http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3381539

Człowieczek ma dużo felg do VW,MERC, BMW, AUDI itp, same oryginalne , prawie nowe i w dobrej cenie - aż śmierdzi wałkiem :) no chyba.... że ktoś może potwierdzić, że np. te felgi są oryginalne:

http://www.allegro.pl/item912026836_oryginalne_felgi_16_audi_a4_a6_passat.html

Może ktoś się zna i może ocenić? albo ktoś jest z okolic Poznania i chciałoby się sprawdzić ?

Nie chce się wsadzić na minę i kupić tandety.

Będę wdzięczny, i jeżeli nadarzy się okazja się odwdzięczę, w ten czy inny sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzór, cena, ET i brak info, że są nowe może wskazywać na to, że są jednak ori.

Poproś o zdjęcia wewnętrzenj strony felgi i wszystko będzie wiadomo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, zdjęcie wewnetrznej strony powinno rozwiać wątpliwości czy są ori czy nie

a co do ceny to niektóre modele/wzory felg są poprostu tańsze niż inne (podobnie jest z jednym wzorem felgi z Audi A3) więc myslę, że jest to możliwe, żeby to były ori, pozostaje sprawdzenie czy proste itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja niedawno kupiłem takie felgi z oponami i jakie było moje zdziwienie jak zobaczyłem wybity znaczek audi, nr seryjny i inne informacje który wskazywałyby na to ze felgi są oryginalne poza jednym napisem made in ... china :decayed: Ale i tak nie żałuje zakupu bo za nowe felgi z nowymi oponami goodyear zapłaciłem 2000zl, a wzór też mi się bardzo podoba. A te felgi które ten gość sprzedaje może są oryginalne ale tylko znaczki, także te felgi to wątpliwa sprawa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...