Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 1.8 TQ '95] Wielki problem z klimą!!


TomaszM

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Panowie!!!

Mam autko 2 lata w zeszłym roku jak je kupiłem nie było czynnika nabiłem pochodziło super 10 dni i przestało. Podjechałem ponownie i faktycznie czynnik zwiał. Powiedzieli że wszystko sprawdzili i nie widać nieszczelności tzn: z wydruku12 min-4min-76mbar.Nabili ponownie gratis i powiedzieli że jak znów zwieja to mam przyjechać.O dziwo przez całe lato nie zwiało-więc nie wróciłem.Tego roku powtórka z rozrywki pojechał em na inny warsztat powiedzziałem o perypetiach z poprzedniego roku i otym że nabijałem kklime rok wczesniej a oni na to że to normalne bo auto stare i bla bla. Nabili zrobili na maszynie BOSCH wydruk i powiedzieli że gitara i po 15 dniach pięknego chłodzenia klima znów nie chłodzi - a cimechanicy łapki umyli i znów 150 zeta w plecy. Po prostu mam już dość partaczy i chyba sam otworze serwis klimy i zatrudnie fachowców a nie piekarzy. Póki co ludzie proszę - wskażcie jakieś dobre w miarę tanie warsztaty klimy na górnym śląsku okolice katowic szkoda że ICEMAN nie mieszka bliżej bo widać że to konkretny gościu. Iceman pomocy!! co to może być? +/- jakie koszty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Należy sprawdzić układ ciśnieniowo azotem.

Poszukaj stacji, która ci tak zacznie sprawdzanie, po tym jak im opowiesz swoje perypetie.

Być może to taki banał, jak nie trzymający zaworek, którego ktoś zapomniał sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może nie obędzie się bez kontrastu (tak jak u mnie) i dogłębnego sprawdzenia :cheesy:

Ale zacząć należy od tego co napisał szogun :smiley:

uzupełnij profil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie chłopaki w poniedziałek rozpoczynam poszukiwania kolejnego z fachowców ja się uda i wszystko będzie git to wpiszęco było!

P.S. Dzięki Szogun na ciebie to zawsze można liczyć.

uzupełnij profil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda czasu z azotem bo wiadomo ze jest nieszczelnośc , więc albo napełnic 300 g czynnika i dopełnić azotem do 15 atm i szukac wykrywaczem albo napełnic układ czynnikiem z barwnikiem polatac 1 dzień i pokaże gdzie jest wyciek :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...