Skocz do zawartości
IGNOROWANY

F1 Wyniki Roberta K


Gość spedyt

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, czy tylko dobra taktyke maja na ten tor, bo wyglada na to, ze kubica znowu bedzie jechal ciezszym bolidem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez sensu ta taktyka :rolleyes: raz ze ma słabe miejsce na starcie, dwa nic mu to nie da ze cieższy jedynie moze tylko stracic na tym bo i tak zjedzie tyle samo razy co czołówka...trzy znowu beda mówic ze nie mógł sie przebić po starcie do czołówki i musiał jechać za słabszymi od siebie bo miał ciężki samochód...na miejscu Roberta zrobił bym :foch:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie niby racja, ale to nie taki sam tor co poprzednio- tam wyprzedzanie było prawie niemożliwe, a tu - jak czytałem wypowiedź jednsego z tzw znawców - da się to robić bez problemu... więc może coś w tym być.. Zobaczymy. pozostaje trzymac kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra...

Czekamy na jakieś informacji na temat jego zdrowia...

Nie wiem...nie jestem optymistą...

3maj się Robert!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, wszyscy oglądamy więc nie trzeba tu pisać o wszystkim co mówią komentatorzy ;)

Podobnie groźne wypadki zdarzają się w F1 baaardzo często (jeśli ktoś oglądał wcześniejsze sezony, a nie tylko starty Kubicy to wie) i w 99% przypadków kierowcy szybko wracają do zawodów. Wszystko będzie dobrze, trzymamy kciuki żeby wrócił jak najszybciej, bo w to że wróci nikt nie wątpi :)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brak słów...

ale wk*******łem się znowu na BEZNAJDZIEJNĄ taktyke dla Kubicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na onecie w komentarzach ktoś napisał że wjechał kołem na pozostawioną na torze część z bolidu Speeda co podbiło przód i stracił panowanie.To by sie zgadzało z tym co wszyscy widzieli .Wina organizatorów ,że nie uprzatnęli toru i stojącego bolidu Speeda na poboczu ,w który też Robert uderzył.Nic nie mógł zrobić ,za duża prekość i brak przyczepności.Wyglądało okropnie ale mam andzieję jak wszyscy że szybko wróci do zdrowia.[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2007, 22:03 _________________________________________________tu filmik:

http://video.google.pl/videoplay?docid=-3119039867907859307&q=kubica+crash

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy 300km/h docisk aerodynamiczny jest kilkakrotnie większy, niż wynikający z siły ciążenia. Jeżeli bolid zostanie na ułamek sekundy oderwany od toru, to już tylko się wznosi... Przypomniał mi się ów latający Mercedes na Le Mans kilka lat temu... Mam nadzieję, że Robert szybko powróci do zdrowia i będzie się chciał dalej ścigać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...