Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Ekipa warszawska juz cos zajela :tongue: ale ustalimy dokladny podzial na spocie

Na zlocie to moze byc zapozno ;/ W jednym pokoju bedzie 5 osob a w drugim 2 :P - tak to sie moze skonczyc...

przeczytaj to co napisalem jeszcze raz bo ja mowie o SPOCIE a nie o ZLOCIE a to roznica :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekipa warszawska juz cos zajela :tongue: ale ustalimy dokladny podzial na spocie

Na zlocie to moze byc zapozno ;/ W jednym pokoju bedzie 5 osob a w drugim 2 :P - tak to sie moze skonczyc...

przeczytaj to co napisalem jeszcze raz bo ja mowie o SPOCIE a nie o ZLOCIE a to roznica :wink:

Faktycznie :tongue: Sorry, przeoczylem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nawet nie spytałem czy na tym etapie wchodzi w gre zamawianie pokoi? Czy ktoś tego pilnuje? Czy wszyscy zamawiają te nieszczęsne jedynki, a już dawno ich nie ma. Ustalmy może jakies zasady odnośnie dzielenia pokoi, co?

a może przy nicku, wśród zdeklarowanych na 1-szej stronie odznaczać kto jakie locum bierze, a wyżej tabela tego co mamy do podzielenia i też nick- czyli zaklepane

jeżeli to coś ułatwi, to domki nazywają się tak:

KURKA I- 3 osoby-------cena za dobę w KURCE dla 3 osób- 110zł

KURKA II- 3 osoby------- w tej KURCE dla 3 osób też 110zł/ doba

OPIEńKA- 8 osób (4+4)

PIASKOWIEC- 8 osób (4+4)

KANIA- 8 osób (4+4)------------ w tych domkach cena jak w tabeli, koszt dostawki też jak w tabeli

KOźLARZ- 8osób (4+4)

GąSKA- 8 osób (4+4)

MODRZAK- 8 osób (4+4)

GOłąBEK- 6 osób (4+2)-----------cena za dobę w Gołąbku to 140zł, za 2 dostawki jak w tabeli

UWAGA!!!

dziś byłem w Kaletce zrobić fotki, mówiłem że na jedynki w hotelu jest już praktycznie skład, dodałem też że np. pary również zamówiły jedynki,

na to kierowniczka: jeżeli jedynkę bierze para, to ze względu na rozkładany fotel, który oprócz łóżka stoi w jedynce i jest traktowany jako ewentualna dostawka, to ona musi doliczyć do jedynki 30zł!!!, do fotela oczywiście pościel też jest.

nie pomogły zapewnienia, że para będzie spać na łóżku, na sobie :grin:

nic wcześniej nie wiedziałem o tych rozkładanych fotelach :angry:

tak więc jeżeli para chce jedynkę to koszt za dobę wyniesie 120zł, przy pojedyńczej osobie- jak w tabeli )))WYNEGOCJOWAłEM za fotel w jedynce 15zł, tak więc drugie miejsce w jedynce 15zł, czyli za dobę 105zł :grin: :grin: :grin:

rskvkj003hk7.jpg

na fotce wyżej widać jedynkę

rskvkj004ir1.jpg

łazienka w każdym pokoju( hotelowym )

rskvkj001gj3.jpg

pokój dwójka

rskvkj011qb6.jpg

domek typu 4+4

rskvkj008ck6.jpg

a tu w domku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jeżeli jeszcze się łapię na jedynkę to tak, jeżeli nie, to jeszcze pozostaje dwójka w budynku lub w Gołąbku :smiley:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stop, stop, stop.

Zaczyna się robić zamieszanie.

Proponuję zatem w kwestii przydziału lokum, każdy na razie deklaruje coby mu się marzyło.

Finalny podział odbywał się będzie w zależności od możliwości, a pierwszym kryterium będzie kolejność zgłoszeń. W razie wątpliwości - Hugo będzie miał głos ostateczny :grin: .Na finalne ustalenia chyba jeszcze za wcześnie (niektórzy mimo deklaracji jeszcze nie wiedzą czy pojadą, poza tym Lukas ma rację regionalne grupy zapewne będą się organizować razem :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępnie 2 osoby ale pokój 1 .. jeszcze nie wiem do końca czy dwie pojadą czy jedna dlatego zapobiegawczo biorę 1 :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sie trochę wyłamie z tekstów w tym temacie :grin:.

konkretniej chodzi o to ze bym z chęcią pojechał na ten zlot lecz termin jest taki ze moja a4 będzie wtedy za granica beze mnie :sad: i teraz pytanie czy ktoś z małopolski będzie taki chętny i by mnie zabrał :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DiaBeł popytaj w temacie , spoty Krakowskie i GWA :cheesy: napewno ktoś Cie weźmie

a swoją drogą to byłbym kontent na dwa miejsca, zmieścimy sie Keżorową w jednoosobowym jak cosik :tongue:

tylko nie mówcie że bede spał na jednym łóżku z nią jej mamie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej jak tak to ja też postaram się wpaść z Ełku i moze jeszcze kogos wyciągnę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...