Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tylne szyby elektryczne od A do Z


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

Damian jak bysmy sie kiedys zgadali to jak myślisz dało by rade ogarnąć temat w dzień z tą elektryką :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damian jak bysmy sie kiedys zgadali to jak myślisz dało by rade ogarnąć temat w dzień z tą elektryką :mysli:

Możliwe że tak ;) w końcu raz już to robiłem a poza tym będzie nas dwóch do rozbierania i składania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damian jak bysmy sie kiedys zgadali to jak myślisz dało by rade ogarnąć temat w dzień z tą elektryką :mysli:

Możliwe że tak ;) w końcu raz już to robiłem a poza tym będzie nas dwóch do rozbierania i składania ;)

no to niebawem sie odezwe, obrobie sie tylko z materiałem na studia :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja zamontowalem do siebie te szybki,ale mam problem mianowicie nie dziala domykanie szyb tylnych,dodam ze wyjete z a4 00 chyba miala modul komfortu bo miala pelny fis po lifcie.Oraz cos nie dziala blokada tylnych szyb a juz mowie jak to wyglada,jak mam odblokowane szyby tylne z panela kierowcy wszystko dziala,ale jak wciskam blokade to pasazerowie z tylu nie moga otworzyc,ale JA TEZ poprostu nie mozna wtedy sterowac a powinno byc ze kierowca moze sterowac.Mialem oryginalna wiazke drzwi kierowcy tylnych drzwi tak samo,polaczenie bylo tylko z tylnych slupkow pod przednie drzwi.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zamykanie z przodu działa Ci z kluczyka :mysli: szukałem w etce tego modułu komfortu i nie znalazłem :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja zamontowalem do siebie te szybki,ale mam problem mianowicie nie dziala domykanie szyb tylnych,dodam ze wyjete z a4 00 chyba miala modul komfortu bo miala pelny fis po lifcie.Oraz cos nie dziala blokada tylnych szyb a juz mowie jak to wyglada,jak mam odblokowane szyby tylne z panela kierowcy wszystko dziala,ale jak wciskam blokade to pasazerowie z tylu nie moga otworzyc,ale JA TEZ poprostu nie mozna wtedy sterowac a powinno byc ze kierowca moze sterowac.Mialem oryginalna wiazke drzwi kierowcy tylnych drzwi tak samo,polaczenie bylo tylko z tylnych slupkow pod przednie drzwi.Pozdrawiam

Mi po wymianie wiązki wszystko działa, wszystkie szyby się domykając, blokada itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde czyli lipa,mi dzialaja z przodu bo to mialem w serii,jak zamykam z kluczyka prad dochodzi,do tyłu bo sie podswietla baa,nawet jak otworze tylne szyby przekrecam kluczyk w pozycje domykania to jak przez szybe nacisne przycisk domykania to sie zamyka.A z ta blokada to niewiem o co chodzi jak jest jest odblokowana wszystko smiga jak zablokuje to sam tez nei moge otwierac.A cala wiazke od drzwi mialem orygi,tylko podlaczenie od slupkow do slupkow,ale to tylko dolutowanie kolorami:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde czyli lipa,mi dzialaja z przodu bo to mialem w serii,jak zamykam z kluczyka prad dochodzi,do tyłu bo sie podswietla baa,nawet jak otworze tylne szyby przekrecam kluczyk w pozycje domykania to jak przez szybe nacisne przycisk domykania to sie zamyka.A z ta blokada to niewiem o co chodzi jak jest jest odblokowana wszystko smiga jak zablokuje to sam tez nei moge otwierac.A cala wiazke od drzwi mialem orygi,tylko podlaczenie od slupkow do slupkow,ale to tylko dolutowanie kolorami:)

Ja jak sie zagłębiałem w ten temat to wyczytałem ze szyby tylne z przedlifta nie maja opcji domykania szyb.

czyli może byc tak ze silniczki od szyb sa od przedlifta i dlatego nie działa to .

U mnie po wcisnieciu przycisku blokady szyb tylnich nadal z panela kierowcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylne sa z polifta 00 a przednie seria czyli 96 rok.A u mnie nie jak zablokuje blokade jako kierowca to sam tez nie moge sterowac.Moze ktos pomoze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez przełożyłem tył :kox:

tylko jest jeden problem z tylna lewa strona od siebie z panelu mogę sterować a pasażer ni hu hu :disgust: co moze byc ?[br]Dopisany: 15 Maj 2011, 15:28_________________________________________________a moze ma ktos rozpiske guzika podnosnika szyb gdzie powinien byc prad itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za blokade odpowiada pin 4 na właczniku (srodkowy poprzeczny nad dwoma podłuznymi), z tylnej szyby powinien kabelek przechodzic przez blokade w przednich drzwiach i do pinu 4 włącznika w przednich drzwiach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EndriuGiz pin 4 przez blokade i mostek z pin4 wlacznika drzwi przednich ''+'' ,pin1 do pinu 4 silniczka, pin2 do pinu 3 silniczka , pin3 do pinu1 włacznika drzwi przednich ''-'', pin 5 do pinu 2 wlacznika drzwi przednich "-"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde to czemu ta szyba sie otwiera z panelu kierowcy a z pasazera nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyglada na załaczoną blokade,albo pin 4 wlacznika pasazera ma przerwe w obwodzie,jakbys pociagnał kabelkiem z wlacznika pasazera z pinu 4 do pinu 4 wlacznika u kierowcy i zmostkował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blokada raczej chyba nie bo by wszyskie blokowalo. raczej wygladami to na przerwe w obwodzie chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...