Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Tunel na narty w tylnym oparciu


koziol

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o pomoc w wykonaniu tunelu na narty w moim oparciu tylnych siedzeń. Tak niewiele trzeba było by konstruktor zafundował mi taki tunel przecież mam wysuwany podłokietnik i można było to zrobić. Tak mam problem ponieważ nie wiem jak dobrać się do kanapy od strony bagażnika. Widoczna jest tylko wykładzina, która w jakiś sposób została tam zamontowana. Niestety próbowałem ją podważyć ale nic z tego. Może ktoś próbował już wykonać coś takiego bez użycia kątówki!!! Nie mam blachy jak dotykam te zagłębienie to czuję tylko gąbkę. Poradźcie coś...

Zdjęcia:

Fahlr.jpg

6B8S9.jpg

mhnai.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja taki tunel mam fabrycznie :decayed: A jak chcesz wyjac kanape to po miedzy nimi jest srubka trzeba ja odkrecic i kanapa wychodzi :good: Jak chcesz to jutro wrzuce tobie fotki jak to u mnie wyglada :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolego próbuj śmiało ja się nie uda to odsprzedam Tobie za 50zł takie same oparcie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na poczatku cieszyłem się że mam ten tunel ale potem jak przyszło do pakowania to bez porównania lepiej złożyć jedno siedzenie. Snowboard + 2 pary nart nie udało mi się załadować do rękawa :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat.

Kupiłem oparcie z tunelem na narty z tym, że różni się kolorem tapicerki (jest jaśniejsze)

Aby nie było wiochy, trzeba by było coś z tym zrobić bo nie za bardzo wyobrażam sobie, żeby przed zimą zakładać oparcie z tunelem a po zimie je zastępować oryginałem. Dylemat polega na tym czy będę w stanie sam przełożyć tunel do oryginalnego oparcia czy lepiej odpuścić i dać do tapicera? Jak wcześniej było pisane nie wiem jak poradzić sobie z płytą od strony bagażnika. :(

Może ktoś już robił taką operację i podzieli się swoją wiedzą :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie wiecie jak coś zrobić to lepiej ie kombinujcie, tylko spartolicie robotę, rozszarpiecie tapicerkę i wyjdzie jedna wielka lipa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...