Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Skrzypieie podczas hamowania i nie tylko....


Ciepły

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!!

Jak temacie mam taki problemik od wczoraj slysze w prawym przednim kole podczas hamowania dziwne skrzypienie(tylko wtedy) jaki moze byc tego powod??

Dla zinteresowanych autko spisuje sie poza tym super zalozylem sekwencje (troszke stracila mocy ale dalej chodzi bdb) Po waszych odpowiedziach na poprzedni temat balem sie ze 1.8 to malo ale mi wystarcza :)

Acha i jeszcze jedno da sie wymienic sworzen wahaczy bez wymiany wahaczy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrzypienie moze byc spowodowane wieloma czynnikam, pierwsze sprawdz klocki tarcze i zacisk, jesli beda w porzadku szukaj przyczyny w zawieszeniu

Być może któryś wahacz do wymiany.

Acha i jeszcze jedno da sie wymienic sworzen wahaczy bez wymiany wahaczy??

Nie da sie.

Jest to czesc nie wymienialna, wymienia sie ja z calym wahaczem, ale juz pare razy widzialem na rynku zestawy naprawcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytalem gdzies na forum cos o psikaniu "wd-40" albo szczykawa i olej pod gume wahacza czy jakos tak moze to wlasnie musze zrobic??

Aha i to napewno cos od wahacza albo amortyzatora bo nie tylko przy hamowaniu wystepuje jak wysiadam z autka albo wsiadam tez....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pryskanie a bardziej w strzykanie pomoże w łatwiejszej lokalizacji jeżeli to wahacz (tak było u mnie) Wstrzykujesz w jeden i jazda,jak przestaje skrzypieć to znaczy że w trafiłeś jak nie no to nastepny.Ale minus jest taki że są 4 wiec może być tak że odnajdziesz dopiero za 4 razem.Ale chyba nie bedzie nic złego że dobre są nasmarowane ,jeżeli sie myle to na 100% ktoś mnie poprawi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...