Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Angels ... problem !!!


Reggi

Rekomendowane odpowiedzi

Prosze o pomoc .. A4 ktore posiad moj ojciec a ktore uzytkuje i ktore spłam bylo delikatnie dziubniete przodem ... zostały zakupione Angels Eyes i ... blacharz nie wyciął tych fartuszków na blotniku i wkleił lampy i paskudnie jedna z nich odstaje druga natomiast nie ... czym je teraz odkleic i wyciać ową blaszke ??

I brat porządził sie i wkleił pedalskie [bez obrazy] brewki podczas mojej nieobecnosci w domu rodzinnym gdzie stoi auto jak moge je teraz odkleić ???? bo wyglada to paskudnie :wink:

mam nadzieje ze trafilem z pytaniem na to podforum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brewki leciutko podwazac nozykiem i zejdzie a zaschniety klej acetonem poczestowac :evil:

pierwsze slysze zeby lampy kleic do balchy :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jesli były klejone na silikon nie na klej co wtedy ? nei chce podrapać szkiełka bo jest przeźroczyste ..

now własnie uzgodnilem z ojcem wybor lamp i w sklepie powiedzieli ze pasuja bez przerobek tak tez blacharz wkleił ..jak to teraz wyciągnąć ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. jak sie zabiore za to to juz przy okazji wytne te blaszki ale mam poźniej wklić spowroten na sylikon ?

a i jeszcze jedno pytanie ... mam regulacje świateł na kokpicie w 3 płaszczyznach .. ale sie nie regulują ? Jest poruszony gdzies ten temat na forum ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewentualnie możesz przeciąć drucikiem ten sylikon jeśli to jest sylikon.

pierwsze slysze zeby lampy kleic do balchy

ja również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest jak sie daje mechanikowi auto ktory naprawia maszyny rolnicze :evil:

:polew: :polew:

to jest dobre , ale co zrobić odklei i zrobi tak jak powinien i nie powinno być śladu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest jak sie daje mechanikowi auto ktory naprawia maszyny rolnicze :evil:

no niestety mnie przy tym nie było .. ja zadecydowałem a wykonanie zostało zlecone mechanikowi ...gdybym mieszkał w domu rodzinnym to napewno to by sie nie stało .. :evil:

zrobie to jak ma byc ..tylko mozecie mi jeszcze podpowiedzieć tak na 100% sprawdzony sposob jak sciągnać z lamp reszty tego kleju / sylikonu ?? :tongue: bo tych wiockich brewkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takich ,,majstrów papirochów'' od aut to tylko :bicz:

Ale własnie teraz przyjżałem sie , podumałem i juz wszystko wiem .. Uszkodzenie obejmowało prawy błotnik . Prawa lampa natomiast jest wklejona dobrze i działa nawet siłownik do ustawiania lampy wiec jest ok . Czyli pół roboty mam z głowy ..zostaje lewa lampa bo tam blotnik był kupiony od A4 prze 1 liftem wiec błotnik ma ten fartuszek ..

Jesli ktos odklejał brewki kiedykolwiek to prosze o rade czym to wyczyścić ?

Juz zrobione .. lampza została zamocowana prawidlowo bez odcinania tych metalowych fartuszków na błotniku i brewki odklejone ...szkoda tylko ze pozostały pękniecia w postaci drobniutkich żyłek :( ale nic Sonar nie są drogie :afro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...