Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż aluminiowych listw ozdobnych wokół szyb Avant


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

Napisze do Dropsone na pewno. Tylko, że on przerabiał limuzynę, więc nie będę miał pewności czy avant będzie miał tak samo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja potrzebuję czarne listwy dachowe i czarne listwy drzwiowe te na dole okna do sedana b6 ponieważ pozbywam się chromów. Jak ktoś ma do sprzedania/oddania chętnie przyjmę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. Panowie a jak jest z montarzem tych listw w sedanie? tez szybki na wymiane? czy cos ulatwia sprawe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączę się do tematu odnośnie sedana B6. Mam teraz B6 z chromami którą będę sprzedawał i chciałem wyciągnąć te listwy do mojej następnej B6,która ich nie ma,ale widzę że to masa roboty,w tym przypadku demontaż i montaż. Czy ktoś to może już przerabiał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja np bym chciał wymienić swoje listwy chrom w sedanie na nowe ponieważ te które mam są poniszczone po poprzednim właścicielu i muszę zmienić na nowe i nie wiem jak to będzie wyglądać przy wymiance

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie mam Avanta z 2002 roku musze umalowac lewy tylni błotnik...... Mam pakiet chrom lakiernik powiedział ze obklei listwy i bedzie ok. Mysle ze bedzie to zrobione na lipe bo po zimie bezbarwny zacznie odłazić przy listwach ...... Według barta w rocznikach ponizej 2003 nie da sie wyjąć listw z tylnej bocznej szyby czy ktos to sprawdzał ????????

---------- Post dopisany 14-04-2012 at 11:04 ---------- Poprzedni post napisany 07-04-2012 at 11:02 ----------

no to jak pomoże ktos ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana listwy dachowej wiąże się z usunięciem nitów na które zamocowana jest „stara” listwa (po 13 na stronę). Aby dostać się do nitów trzeba ściągnąć uszczelki wewnętrzne obramowania drzwi oraz zewnętrzną osłonę słupka B.

listwadachowa.jpg

Czy mógł by mi ktoś pomóc jak ściągnąć tą uszczelkę ,żeby dostac sie do tych nitów co trzymają listwe ?? Bo nie mam zielonego pojecia jak sie do tego zabrać :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dołączę się do tematu mam problem z listwami

Wrzucam fotki

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9f30960e43f91ef9.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/16c43bb6283350b0.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ca4bf27f4f581b1c.html

I pytanie czy na łączeniu powinna znajdować się jakaś spinka złączka czy prościej skleić ale jakim klejem i czy można kleić takie rzeczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dołączę się do tematu mam problem z listwami

Wrzucam fotki

Listwy chrom SAM_1968.jpg | damian866 | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

Listwy chrom SAM_1967.jpg | damian866 | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

Listwy chrom SAM_1965.jpg | damian866 | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

I pytanie czy na łączeniu powinna znajdować się jakaś spinka złączka czy prościej skleić ale jakim klejem i czy można kleić takie rzeczy

Masz fabryczny "chrom" czy dokładany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby ktoś miał listwę czarną do drzwi tył prawy sedan to chętnie przygarnę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącze się do tematu - tylko trochę z innej strony , ponieważ ja sie chce pozbyć chromu na rzecz czarnych listw. Czy wyjaśniła się różnica w montażu dla rocznika 2003 a 2004? Zaszły jakieś zmiany?

Ja mam auto z początku 2003r a znajomy ma 2004rok - chcemy się zamienić kompletnymi listwami i szybami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącze się do tematu - tylko trochę z innej strony , ponieważ ja sie chce pozbyć chromu na rzecz czarnych listw. Czy wyjaśniła się różnica w montażu dla rocznika 2003 a 2004? Zaszły jakieś zmiany?

Ja mam auto z początku 2003r a znajomy ma 2004rok - chcemy się zamienić kompletnymi listwami i szybami.

Wydaje mi się że aby ostatecznie wyjaśnić tę kwestię - trzeba będzie po prostu wyciąć szybki :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziemy wycinać, tak jesteśmy umówieni. Mam nadzieje że jednak nie okaże się na koniec że moje chromy nie pasują do rocznika 2004 i odwrotnie, jego czarne listwy nie podpasują do mojego B6 2003

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...