Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż aluminiowych listw ozdobnych wokół szyb Avant


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

Pokaż jakieś fotki z bliska, jak Ci to wyszło. Chrom z tylnej szyby zdjąłeś normalnie? Czarną listwę kleiłeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem pytania... Ja montowałem srebrną listwę a nie zdejmowałem. No chyba, że chodzi Ci jak ją zdjąłem z dawcy- dookoła szyby wystarczy ją wyciągnąć albo podważyć czymś delikatnie. Łatwo wyskakuje. 

Czarną listwę masz na myśli maskownicę nitów nad drzwiami? Jeśli tak to ona na wcisk jest, klej zbędny.

 

Fotkę jutro strzelę.

Edytowane przez golfagn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie, pomieszałem, myślałem, że przechodzisz z chromu na czarne. A ta maskownica idąca nad drzwiami z chromów do czarnych będzie pasowała, czy są inne w chromach, a inne w czarnych ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to wstępnie wyszło, jak będzie cieplej to wyrównam uszczelkę ścierniwem i dokładniej zaokrąglę jej koniec, żeby nie było przerwy pomiędzy listwami i żeby lepiej ogólnie przylegała.

 

 

IMG_20170420_150801.jpg

IMG_20170420_150818.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że zakładasz czarne zamiast chromów? Jeśli tak to nie ma opcji doklejenia w miejsce po listwie uszczelki, to co wyciąłem to w kawałkach wyszło.  Albo wymiana szyby, albo przemalować chromy. A jak pytasz się czy reszta listew mi została to tak, cały komplet czarnych został.

Edytowane przez golfagn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś w mazowieckim kto podjąłby się i ma wprawę w montażu takiego pakietu do sedana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.04.2017 o 17:12, golfagn napisał:

Albo wymiana szyby, albo przemalować chromy.

Wiem, że za chwile może polecieć fala hejtu, że nie czytam dokładnie itd. no ale trudno... mam teraz chromy, chcę je ściągnąć i pomalować o ile są aluminiowe to proszkowo i z tego co zrozumiałem nie  to muszę wycinać szyb tylko ściągnąć to co na aucie pomalować i jeszcze raz zanitować tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz wybebeszyć całe drzwi do zdjęcia z nich chromów. Resztę zdejmiesz rozwiercając nity a dookoła szyby bagażnika będziesz musiał listwę po prostu wyciągnąć/podważyć.

 

Na mój gust lepiej pomalować je na aucie plasti dipem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce plastidipa grill mam pomalowany i obłazi wszystkie odbicia po zimie widać... a listewka dolna przy szybie tez jest nitowana ? i nad tylna szyba ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dookoła szyby bagażnika wszystko jest montowane na wcisk. Dookoła drzwi jest na nity. A w drzwiach na grzybki od wewnętrznej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oklej czarną folią. Połysk lub mat kal Ci pasuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś chciał to mam na sprzedaż czarne listwy wraz szybami karoseryjnymi do sedana Audi A4 b7 2006.

Listwy-drzwiowe-BLACK-Audi-a4-b6-b7
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 200 zł - Listwy drzwiowe BLACK Audi a4 b6 b7 (8376158342). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam drzwi z 2001 roku z czarnymi listwami i chciałbym kupić nowe, ale maja zamontowane srebrne listwy przy szybie to da sie bez problemu założyć mimo ewentualnej różnicy w rocznikach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanko. Mam a4 b8 z 2012 i chciałbym wymienić chromy na nowe te na drzwiach. Czy muszę rozbierać boczki czy są one tylko na wcisk i wystarczy je podważyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zauważyłeś ale to jest temat dotyczący modelu b6 i b7, dla modelu b8 jest osobny dział na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...