Skocz do zawartości
IGNOROWANY

super rs4 felgi + opony - super cena - co myslicie


maudia4

Rekomendowane odpowiedzi

witam

znalazem taki komplecik na ebay , wlasnie takiego szukam

http://cgi.ebay.co.uk/17-NEW-RS4-ALLOY-WHEELS-TYRES-AUDI-A3-A4-A6-A8-VW-GOLF_W0QQitemZ110138075161QQihZ001QQcategoryZ9888QQrdZ1QQcmdZViewItem

nic nie pisza o firmie tych felg wiec pewnie sa jakies no name , ale cena jest naprawde dobra !!!

czy ma ktos moze jakie stego typu felgi niefirmowe?? slyszalem ze sa gorsze bo sie wyginaja , czy ma ktos jakie doswiadczenia ??

a pozatym to myslalem zeby zaszalec i wziac moze takie tylko ze 18 z profilem opony 45 , mam avanta 2003 r i nie wiem czy jak dobrze bude zaladuje to nie beda tarly z tylu?? czy mozecie poradzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena żadna rewelacja w Polsce dostaniesz nawet taniej, producent to tak jak piszesz - nikt się do nich nie przyznaje... co do wielkości to 17 trochę małe są jak na B6 ale twój wybór ja latam na 18 od S4 i jest git...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

myslisz ze mozna w polsce taniej????????? to komplet nowek z oponami na polskie to jakies 2300zl !!!

jesli mozna gdzies w kraju dostac taniej to napisz mi prosze gdzie chetnie skorzystam

a co do razmiaru to alvaroalvaro jaki masz profil??? czy zaladowales kiedys fure pod dach i nic nie tarlo??? i czy nie tlucze na dziurach ??

bo mowiac szczerze chetniej bym wziol 18 :cool: :cool: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwracam honor spojrzałem tylko na fotkę a nie przeczytałem ogłoszenia (że z oponami z tym że dziwne że nie piszą jakiej marki te opony, pewnie tak samo znanej jak producent felg...) ja mam profil 40 (235/40) i ori obniżony zawias, latałem już zapakowanym autem i był luz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maudia4

a zawias dlaczego obnizales ?? i o ile ??

ori S-line = 2 cm w dól, już był oryginalnie tak obniżony i dzięki Bogu nic dzięki temu nie musiałem kombinować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do gry weszly jeszcze te!!!

http://cgi.ebay.co.uk/4-Brand-New-18-Audi-VW-Alloy-Wheels-with-NexenTyres_W0QQitemZ190122259731QQihZ009QQcategoryZ9888QQrdZ1QQcmdZViewItem#ebayphotohosting

mysle ze sa super wlasnei napisalem do goscia za ile je pusci od reki

na oponie jest tez oryginalna naklejka audi !!!!!!!!

wiec chyba kupil w salonie???!!?!?!!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te są super (S-line z A8) ale gdzie Ty widzisz napis audi na naklejce ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...