Skocz do zawartości
IGNOROWANY

DX Teleatlas Polska/Czechy/Niemcy/Włochy/Beneluxy/Hiszpania itp 2007-2008


verus

Rekomendowane odpowiedzi

Najnowsze mapy Polski i Czech do nawigacji Blaupunkt Navi DX.

* Dla 100% społeczeństwa czeskiego i 34% (wzrost o 11% w stosunku do wersji poprzedniej) społeczeństwa polskiego dostępna jest szczegółowy plan dróg i ulic

* TMC-Kod służący do dynamicznej nawigacji z możliwością uwzględnienia aktualnej sytuacji na drogach/autostradach (funkcja dostępna tylko w Czechach)

* 78.400 planów miast i miejscowości w Polsce i Czechach zapisanych w postaci cyfrowej

* Zapisane tu są drogi łączące i krajowe na terenie Czech i Polski. Do Wyboru mają Państwo ponad 78.400 miast i miejscowości

* 39.800 centrów miast w Polsce i w Czechach jest dostępnych na tym CD

* W 66 miastach polskich (poprzednia wersja 53 ) możliwa jest nawigacja z użyciem numerów domów. Tym samym można podjechać bezpośrednio pod drzwi wybranego domu.

* Dodatki w porownaniu do wersji poprzedniej:

o Czechy i Polska na 1 CD

o 2.400 miast o ogólnej liczbie mieszkańców rzędu ok. 2,1 mln.

* Dostępne informacje wizualne jak: parki, rzeki, przejazdy kolejowe, drogi jednokierunkowe, mosty, zakazy wjazdu, jeziora, parki lasy (wyświetlanie zależne od wersji nawigacji)

* lącznie 13.400 punktów docelowych

o 16 portów lotniczych

o > 400 dworców kolejowych

o ok. 1200 parkingów

o ok. 5.000 stacji benzynowych

o ok. 100 punktów obsługi klienta na autorstradach

o ok. 100 przejść granicznych

o ok. 600 szpitali

o ok. 130 więzłów na auostradach jak i zjazdow i wjazdow

o > 1.100 urzędów pocztowych

o centra sportowe, hotele, restauracje, centra handlowe, itp.

o Na tej płycie znajduję się w sumie 78.400 bezpośrednich objektów docelowych (wzrost do poprzedniej wersji o 38.700* (liczba w stosunku do Polski DX 2006/2007))

DownloadLink:

Mapy należy wypalić przy pomocy dołączonego profilu clonecd przy najniższej możliwej prędkości

pozdr

:-)

[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2007, 14:25 _________________________________________________jak będzie taka potrzeba znajdzie się polskie menu do waszych navi.

na razie testuje jak to odpalić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kobra7 tzn że co ?? że po włożeniu płyty robi się polskie menu ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do navi plus DX jest płyta z softem, RNSe w trakcie przeróbki, gotowe mam do navi plus nie DX, mfd VW i mfd2 zarówno DX jak i DVD, mercedes command 2.0 (ML i Eklasa), command 2.5 (s-klasa). Wiekszość robi się za pomocą płyty (wymiana oprogramowania).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale czy MFD wersja G pozostaje G czy automatycznie robi się wersja D tak jak to było wcześniej... ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam orginalny soft i taką nawigację, myślałem nad spolszczeniem, ale na razie mało klientów o to pyta. Jest do zrobienia, tylko więcej zachodu niż z dużą. Są poważniejsze tematy np. RNSe, nowe mercedesy W211, MMI w A6. i A8 i tak ciągle brak czasu. Jęzeli zgłosi się kilku chętnych to mogę siąść do tej małej, ale tylko do wersji DX.

alvaroalvaro78

Do wersji C i D jest jedna płyta, do wersji G inna, a do zmiany wersji G na D i na odwrót jeszcze inna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałbym miec polskie menu czy ktoś może mi w tym pomóc.

może :cool:[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2007, 00:46 _________________________________________________Tegoroczne mapy do Nawigacji Blaupunkt już dostępne ;)

Niestety nie mogę zamieścić tutaj linków bo admin mnie :bicz:

Na razie tyle :

Główne.Drogi.Europy.Zachodniej.DX.2007.2008

Polska.Czechy.DX.2007.2008

Niemcy.DX.2007.2008

Alpy.DX.2007.2008

Beneluxy.DX.2007.2008

Hiszpania.Portugalia.DX.2007.2008

Włochy.DX.2007.2008

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

versus chyba korzystamy z tego samego forum na literkę d się ono zaczyna ?? czy jestem w błędzie ?? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to na literkę L też nie ?? :D dobra to nie wnikam... grunt że Polak potrafi... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

versus chyba korzystamy z tego samego forum na literkę d się ono zaczyna ?? czy jestem w błędzie ?? :polew:

A druga literka to może V?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...