Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AAH] Bardzo bym prosił o analizę błędów Audi A4 b5 1,6 1998


MarcinS4

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry bardzo proszę o pomac od jakiegoś czasu mam problem z ruszaniem cięrzko rusza a potem jakby dostawał kopa i zauwarzyłam na tylniej klapie osmolenie ale nie tłuste i obroty na biegu jałowym się ruszają przez jakiś czas a potem się normują.Kupiłem Kabel Vag i wskazał mi te błędy ale niewiem czy to wszystko wymieniać.

Address 01: Engine

Controller: 3B0 907 557 B

Component: 1,6 R4/2V SIMOS HS D03

Coding: 04001

Shop: WSC 06325

4 faults Fund:

00520-Air Mass/air flow sensor (G70)/(G19)

31-00-open or short to ground

01243-Shareware Version . To Decode all DTCs

29-00 Please Register/Activate

01247 Shareware Version . To Decode all DTCs

29-00 Please Register/Activate

00525-oxygen Sensor (G39)

05-00-input open

Readiness: N/A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

00520 Air Mass/air flow sensor (G70)/(G19)

01247 Zawór kanistra regulatora odpowietrzającego EVAP – N115

01243 Cewka zmiany przewodu rurowego

00525 O2 czujnik – G39 (nie podałeś całego błędu)

G70 - przepływomierz, sprawdź wtyczkę na początek

No i przyjrzałbym się sondzie lambda,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje bardzo, wtyczke sprawdzałem i wygląda ok co oznaczają te cyfry pod spodem bardzo bym prosił o pomoc bo niedaje sobe z tym rady a już nie wspomne ze cięrzko się jeżdzi.Co mam zrobić

Bardzo proszę o pomoc :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale oznacza to że muszę wymienic wszystko czy moze szukać jakieś usterki od czego zacząć prosiłbym o poradę :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale oznacza to że muszę wymienic wszystko czy moze szukać jakieś usterki od czego zacząć prosiłbym o poradę

jak chcesz wymieniać, to wymień sondę (ale ja bym najpierw sprawdził połączenie)

Napisane jest już u góry od czego zacząć... się uparłeś na tym wymienianiu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak to posprawdzać prosiłbym o pare wsazówek jak sprawdzc sonde i przepływomierz i jakiś elektro zawór powietrza filtra z węglem aktywnym i co ja mam zrobić :a4fan:[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2007, 10:38 _________________________________________________Proszę :a4fan: :a4fan: :a4fan:[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2007, 13:32 _________________________________________________Dziękuje bardzo za pomoc SUPER :bicz:[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2007, 16:35 _________________________________________________Już sobie sam poradziłęm wszystko działa, na nowo pokochałem swoie Audi kosztowało mnnie tylko to 100 zl za kabel Vag a okazało się że brak bespiecznika w pozycji 29 kontrola silnika sprawdziłem wszystkie bezpieczniki :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: i okazało się że tylko tego brak wsadziłem zapaliłem i znowu się ciesze jak dziecko ale teraz jest rakieta oh oh dziękuje za pomoc :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :quattro: :quattro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...