Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] audi a4 na wolnych obrotach drgania silnika,zaniki mocy


smyk112

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam pytanie dotyczace Mojej Audi a4 na wolnych obrotach silnik dostaje drgania jak dodam delikatnie gazu ustaje ale za pare sekund powracaja,i zwracam sie z prosba o rade mam czasami zaniki mocy ale gdy przejade pare kilometrow na rownym gazie i dodam gwaltownie przejade pare kilometrow dobrze idzie.jakies pare miesiecy wymienilem przeplywomierz powietrza pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie dotyczace Mojej Audi a4 na wolnych obrotach silnik dostaje drgania jak dodam delikatnie gazu ustaje ale za pare sekund powracaja,i zwracam sie z prosba o rade mam czasami zaniki mocy ale gdy przejade pare kilometrow na rownym gazie i dodam gwaltownie przejade pare kilometrow dobrze idzie.jakies pare miesiecy wymienilem przeplywomierz powietrza pozdrawiam wszystkich

z taim opisem to moze isc ... ale do wrózki !!! ... :polew:

wysil sie troche i napisz dokladnie :

-kidy wystepuja drgania (zimny/ciepły)

-kiedy zanik mocy (przy jakich obrotach/rozgrzany/zimny silnik) , zrob logi

-dlaczego wymieniales przepływomierz,na jaki,jak sie autko zachowywyalo po wymianie.

-od kiedy zauwazyles problemy z autkiem .. itp/itd .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie autko dostaje wibracji jak jest rozgrzane,a zaniki mocy mam non stop przejade pare kilometrow na rownym gazie i jak by sie doladowal wciskam gaz idzie za pare kilometrow zaczyna sie od nowa.podpiolem vaga wyswietlilo blads doladowania a i chcialkem jeszcze powiedziec ze jakies 2 miesiace temu kolega na warsztacie rozebral turbo przeczyscil i jezdzulem dalej ale teraz to masakra nie idzie co robic chlopaki.slyszalem ze moze siedziec jakis zawor sterujacy cisnieniem turbiny.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie podjechalem do mechaniora okazalo sie ze turbinka stala w miescu i koleszka musial ja wyczyscic,ale zostal mi problem z drganiami na wolnych obrotach ale tylko jak silnik sie nagrzeje , nie powiem ze rura wydechowa nie lata moze to byc przyczyna dragan?? pomocy chlopaki bo dostane joba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...