Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Co sądzicie o oponach Uniroyal? Co innego możecie polecić?


Tomaslis

Rekomendowane odpowiedzi

podzielam zdanie Shillera też kupiłem niunie stała na uniroyalach i fakt straszne są... ja znów na mokrej nawierzchni miałem problem z przyczepnością przy ruszaniu naprawde delikatnie trzeba było ruszać zeby nie zerwało hamowanie na mokrej nawierzchni też straszna lipa strasznie sie ślizgaly wolałbym wsadzić jakieś kleberki albo miśki ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kleberki albo miśki ;]

w tej kategorii cenowej to pomysl lepiej nad Fulda. ale oczywiscie najlepiej by bylo dorzucic troche i Dunlopki zalozyc

tutaj akurat kolega pyta o oponki nie ja ;] ja narazie jeszcze przejeżdże na pirelkach ten sezon i wymiana w przyszłym wtedy będe sie zastanawiał i studiował dokładnie opinie na temat oponek ;] ale dzięki za rade ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdże 1,5 roku na Uniroyalach Rallye 550 - kupiłem nowe. Oponki są super świetnie się sprawują na mokrej jak i suchej nawierzchni. Podchodziłem do nich sceptycznie bo zawsze jeżdziłem na Dunlopach albo Goodyearach , ale znajomy mnie namówił i jestem jak narazie bardzo zadowolony. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam dobre wrażenia z jazdy na Uni..., ale było to wiele lat temu, więc może jakość się zmieniła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uniroyal Rallye 550 to jedyne tanie opony, które się załapały do czołówki ("szczególnie godne polecenia") w teście ADAC 2007.

Oto tabela rozmiaru 205/55: http://www.roadlook.pl/bezpieczenstwo/adac-test-letnich-opon-2007-czesc-ii-205-55-r-16-v.html

Ja kupiłem i jestem zadowolony. Na suchym nieźle, na mokrym idealnie.

Nie porównywałbym raczej Uniroyala z Dunlopem, bo to inna półka cenowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uniroyale raczej mi nie podchodza na poprzednim aucie miałem własnie te oponki i troszpe popadało i jazda była mniej konkretna :kwasny:

ja zastanwaiam sie miedzy Godyear F1 i Toyo .. http://oponytanio.pl/start.html - moze ty cos znajdziesz duzy wybór i tanio ..[ nei rekalmuje po prostu znajomy mi podesłał linka i ceny sa dobre ] ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie jak kolega wyzej napisal ja tez mialem nieprzyjemne doznania jezdzac na unirojal w deszczowne dni i wiecej ich niezapodam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, ale napewno i tych bym teraz niezalozyl choc ladnie wyglada bieznik tych opon.

jak dlamnie uniroyal odpada w 101% pozdrawiam :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, ale napewno i tych bym teraz niezalozyl choc ladnie wyglada bieznik tych opon.

jak dlamnie uniroyal odpada w 101% pozdrawiam :a4fan:

Prawie każdy producent miał jakiś kiepski produkt.

Fakt, ze Volvo S40 było słabe nie znaczy, że nie ma sensu kupować S60. ;)

Sam kiedyś miałem koszmarne Dunlopy. Niestety nie pamiętam nazwy serii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja poleciłbym Goodyear Excellence. aktualnie na nich jeżdzę. na deszcz rewelacja, tną wode dobrze ;) ładnie się trzymają a do tego są ciche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...