Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Młodzi kierowcy, a wypadki


Baltazar

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wszędzie jest tak ostro ze zwyżkami za wiek

W Allianzu mialem zwyżkę 30% za wiek tylko przez pierwszy rok wykupywania polisy. Dalej wraz z bezszkodową jazdą zwyżka nie obowiązuje. Także są też normalni ubezpieczyciele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy pitolicie - ja tam przestrzegam przepisy z wyjątkiem jednego ;):decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam max zniżki a mam 20 lat.. pzu nie bierze pod uwage wzwyżek/zniżek wspolwlasciciela tylko wlasciciela :P

a co do jazdy mlodych ludzi..... to zalezy od konkretnej osoby .. jedna za***rdala jak głupia gdzie tylko sie da inna jeździ rozważnie i spokojnie.. nie ma co wrzucac do jednego wora wszystkich ... wg. mnie ( wiem to po sobie ) najlepszym sposobem na nauczenie młodej osoby rozwagi oraz szacunku do tego co sie posiada to niech sobie sam za wlasne pieniazki kupi jakiegos złoma.... nie bedzie zapieprzał bo za duzo spali..wywali zawieszenie i kolejne koszta.. zauwazylem ze najbardziej sie popisuja ci co maja autko porzyczone na sobotni wieczór od tatusia/mamusi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy pitolicie - ja tam przestrzegam przepisy z wyjątkiem jednego ;):decayed:

ktorego? :decayed:

się rozumie ... ograniczeń prędkości i niemal wyłącznie poza miastem, w terenie zabudowanym trzymam się limitów (no w miarę) nie wliczając swojego miasta ;)

stan konta 0 pkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tyle samo wypadków powodują zarówno młodzi jak i starsi kierowcy to ciekawe skąd te zwyżki za młody wiek :mysli:

Nie wiem. Ale ludzie mający 30-50 lat czy 60-70 również powodują wypadki z własnej głupoty..

Nie mówię że młodzi są święci bo tak nie jest oczywiście, tym bardziej jak ktoś jest uległy na podpuszczanie i ma idiotycznych kolegów.

Gdzie można depnąć to można. Gdzie nie to nie... tego trzeba się trzymać i tyle. Niektóre ograniczenia mnie zabijają wprost. Nie wiem po cholere są chyba po to żeby fotoradary na nich stawiać. Ale to nieważne. Wypadki były są i będą... Największa nagonka na młodych - normalne statystyki mówią za siebie i samo podejście że młody - głupi jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy pitolicie - ja tam przestrzegam przepisy z wyjątkiem jednego ;):decayed:

ktorego? :decayed:

się rozumie ... ograniczeń prędkości i niemal wyłącznie poza miastem, w terenie zabudowanym trzymam się limitów (no w miarę) nie wliczając swojego miasta ;)

stan konta 0 pkt.

prawidlowo :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co wy wiecie o zabijaniu :decayed: wy stare d*py jestescie :polew::decayed: nie ma reguly kazdy ma mozg i powinen myslec, lecz nie kazdemu to wychodzi takie jest moje zdanie :tongue4:

szkoda mi tylko tych co sa mlodzi i jezdza wporzo i musza placic duzo za OC itp

chyba ze ma sie znajomosci i wszystko OC AC NW za 700zl :przebiegly::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym odrzucał tych którzy zdają prawo jazdy kilkanaście razy :gwizdanie: To już nie może być przypadek i taka osoba raczej nie potrafi jeździć :thumbdown:

jak z piłka nożna... Jak ktoś nie ma do tego smykałki to nigdy dobrze nie zagra chociaż biegać może nieźle :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz racje młody kierowca nie zawsze ma w głowie za dobrze;) sam mam 19lat niespełna 20 i wiem jak to jest z tymi przygodami na drodze i ciężką nogą :) taka jest prawda ,że kogo będzie miało nieszczęście spotkać to spotka czy będzie jeździł wolno czy szybko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SIXU jak zwykle lubi pocieszyć :gwizdanie:

Szkoda chłopaka swoją drogą. :notworthy:[br]Dopisany: 02 Listopad 2010, 12:38_________________________________________________

co wy wiecie o zabijaniu :decayed: wy stare d*py jestescie :polew::decayed: nie ma reguly kazdy ma mozg i powinen myslec, lecz nie kazdemu to wychodzi takie jest moje zdanie :tongue4:

szkoda mi tylko tych co sa mlodzi i jezdza wporzo i musza placic duzo za OC itp

chyba ze ma sie znajomosci i wszystko OC AC NW za 700zl :przebiegly::decayed:

skołuj i mi te znajomości bo muszę płacić 1400 w pzu za samo OC ! :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: AAAA !!!!!!

w lutym trzeba przedłużać !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skołuj i mi te znajomości bo muszę płacić 1400 w pzu za samo OC ! :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: AAAA !!!!!!

w lutym trzeba przedłużać !

to pocieszę Cię bo weszła ustawa gdzie w zeszłym roku bło 200% wzwyżek dla kierowców poniżej 25 lat a od teraz jest 300% :decayed:

w zeszłym roku płaciłem 1300 jakoś a teraz w październiku zapłaciłem 1900 mimo 45% zniżek... i to za jedno auto.. w styczniu kolejne do płacenia :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skołuj i mi te znajomości bo muszę płacić 1400 w pzu za samo OC ! :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: AAAA !!!!!!

w lutym trzeba przedłużać !

to pocieszę Cię bo weszła ustawa gdzie w zeszłym roku bło 200% wzwyżek dla kierowców poniżej 25 lat a od teraz jest 300% :decayed:

w zeszłym roku płaciłem 1300 jakoś a teraz w październiku zapłaciłem 1900 mimo 45% zniżek... i to za jedno auto.. w styczniu kolejne do płacenia :blink:

Świetnie, jak najbardziej, najlepiej niech 3000% odrazu wsadzą nam, bo czemu nie, najłatwiej ściągać z takich hajs ten kraj doprowadza mnie poprostu do zguby. Jak tu żyć uczciwie, to nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SIXU stary, jak tu wyluzować no prosze cie...czy to nie przesada... rżną nas jak dziwki... [br]Dopisany: 02 Listopad 2010, 22:47_________________________________________________przepraszam... ale poprostu nie potrafię tego ogarnąć ku swojej wiadomości... a ja chciałem zmiane na 2.8Q... ech... niedość że paliwo u mnie 95ątka kosztuje 4,79zł to jeszcze ubezpieczenie + 300%... naprawdę nie moge tego zrozumieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto zarejestruj na kogoś z rodziny, niech Cię wpisze jako współwłaściciela.

Ubezpieczenie tańsze a zniżki będą się zbierać.

Ja tak zrobiłem bo za samo OC płaciłbym 1500zł :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

armistead, no ja właśnie teraz mam w PZU 1400zł... za rok... przecież to jest przesada... chyba tak zrobię, ale musiałbym teraz wprowadzić kogoś do dowodu czy tylko w ubezpieczalni da rade to załatwić ?... bo inaczej to trochę nie mam czasu na latanie to wydziału komunikacji, ubezpieczalni itp itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...