Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] BRAK(po)MOCY !!


czupurny

Rekomendowane odpowiedzi

Od wczoraj mam problem z moja niunia :( podczas jazdy praktycznie bez zadnej zauwazalnej(przynajmniej dla mnie) przyczyny audik przestaje jechac, wyglada tak jakby przechodzil w tryb serwisowy i rozpedzenie go do 100 km/h(jadac 50) graniczy z cudem :foch:

Najprostszym lekarstwem(niestety chwilowym) jest wylaczenie kluczyka i po odpaleniu jest ok.

Nie stety nie mam w tej chwili mozliwosci podlaczenia go pod vaga :( a z informacji ktore znalazlem na forum wynika ze moze to byc: "problem z zapieczonymi kierownicami spalin w turbinie" lub zawór N75.

Czy mam racje? czy kts jest w stanie podpowiedziec mi co nalezalo by sprawdzic? z góry dzieki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro jade do Diagtronika ale napisalem tego posta bo moze ktos by mnie nastawil psychicznie czego mam sie spodziewac...

przy okazji SebMis, jakis czas temu, polecil mi ich na ustawienie kata wtrysku bo przy podlaczeniu do VAGa cos tam bylo nie "halo" tak wiec przy okazji postaram sie to zrobic...

o ile mnie pustki w kieszeni po tajemniczej usterce nie napotkaja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro jade do Diagtronika ale napisalem tego posta bo moze ktos by mnie nastawil psychicznie czego mam sie spodziewac...

przy okazji SebMis, jakis czas temu, polecil mi ich na ustawienie kata wtrysku bo przy podlaczeniu do VAGa cos tam bylo nie "halo" tak wiec przy okazji postaram sie to zrobic...

o ile mnie pustki w kieszeni po tajemniczej usterce nie napotkaja...

spodziwac sie mozna wszystkiego .... wszystko juz chyba było napisane na ten temat :wink:

chyba cos Ci sie pomyliło ... u Ciebie nie ustawia sia kata wtrysku bo masz PD-ka :tongue:...

(chyba ze SebMis'owi cos sie pomyliło ) ... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piorytet to podpiąć pod VAGa zapewne na spocie w W-wie chłapaki by ci namierzyli problem i co najwyżej za piwko a u mechanika za samą diagnosykę zabulisz - to tak na marginecie odnośnie pustki w kieszeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylem... zrobilem... (no moze nie ja osobiscie) i na swiatlach zwyciezylem... :tongue::cool:

tak by osobom ktore przytrafi sie cos podobnego dodam ze problem okazal sie w 2 kabelkach:

- uszkodzony kabelek przy kostce od zaworu N75 (o ile dobrze zrozumialem)

- uszkodzony przewod cisnienia dolotowego przy turbince

wlaczal sie tryb awaryjny i autko dzialalo jak stare dobre FSM ;)

chyba cos Ci sie pomyliło ... u Ciebie nie ustawia sia kata wtrysku bo masz PD-ka ...

(chyba ze SebMis'owi cos sie pomyliło ) ...

swieta racja :bicz:

zaraz jade w trase to potestuje ale odczucia po wyjechaniu od fachowcow pozytywne...

niestety toszke mnie to kosztowalo... ale lepsze to niz naprawa/wymiana skrzyni czy sprzegla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- uszkodzony kabelek przy kostce od zaworu N75 (o ile dobrze zrozumialem)

- uszkodzony przewod cisnienia dolotowego przy turbince

Pierwszy problem jak i drugi łatwe do wykrycia ale z VAGiem (choć dla drugiego nie konieczne). Co do drugiego to przewód ciśnienia wylotowego z turbiny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...