Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż nawigacji...


lodtkap

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Znalazłem na allegro ofertę, której tematem był montaż oryginalnej navi plus( z przeróbką pulpitu). Jedyny minus, to... odległość. Mianowicie navigacja montowana jest w Krakowie, a ja jestem z Rybnika... Mam takie pytanie, czy nie zna ktoś może firmy montującej takie navi, znajdującej sie gdzieś na śląsku? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

montuj sam,kraków to fabryka drutów ale na tym forum jest moda im taniej tym lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sugeruje wpaść o Wawy - montaż Navi na orginalnych kablach i stelażu plus podłączenie fisa - jednym słowem wszystko działa jak fabryczna navi to koszt 900 złotych - sam stelaż to 250zł

CTV już się chwalił ile kosztuje montaż navi w Lublinie - więc przemilczmy ten temat... :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sugeruje wpaść o Wawy - montaż Navi na orginalnych kablach i stelażu plus podłączenie fisa - jednym słowem wszystko działa jak fabryczna navi to koszt 900 złotych - sam stelaż to 250zł

CTV już się chwalił ile kosztuje montaż navi w Lublinie - więc przemilczmy ten temat... :thumbdown:

No ale co jest w tej cenie - same RNS-E kosztuje 500 Euro???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adadur

No ale co jest w tej cenie - same RNS-E kosztuje 500 Euro???

montaż wraz z potrzebnym osprzętem ale bez navi bo jak sam napisałeś ona kosztuje ~2 klocków :decayed:

Mad_MAX

w krk za caly zestaw navi plus z mapami 2007 1900 zl smiley Sam sie zastanawiam tylko nie wiem czy rns-e dvd czy navi+ smiley

sam sobie odpowiedziałeś- navi + bo 1900 to praktycznie cena RNS-E...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wszystkie niezbędne kabelki + ramka wewnętrzna i robocizna a co z resztą tj. klimatronikiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podejrzewam że docinają (do B6) bo za te pieniądze to by prawie nic nie zarobili...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ctv nie sto baniek tylko pisałeś, że bierzesz 2 kafle za sam montaż :foch:

Juz raz Ci tłumaczyłem - jestem tu aby pomagać innym użytkownikom. Jeżeli wiem, podkreślam, że wiem ile to kosztuje w Wawie a wiem bo sam robiłem u siebie RNS-E i jestem zadowolony bo wszystko wygląda jak ORI to zachwalam i cieszę się, że nie zapłaciłem dwukrotności za to samo :thumbup:

Jeżeli chodzi o montaż w aucie z kieszenią 1DIN:

klimatronik docinają - mają taką forme od której odrysowują linie i tną

to samo ma tyczy się tunela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli druciiarstwo w aucie za 100 tys,kozak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli druciiarstwo w aucie za 100 tys,kozak

montuj sam,kraków to fabryka drutów ale na tym forum jest moda im taniej tym lepiej

To poco wchodzisz na to forum, wiecznie kpisz

Zastanawiam sie czemu taki człowiek jak ctv nie ma jeszcze ostrzeżenia,za te jego wypociny, sory za ot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

montuj sam,kraków to fabryka drutów ale na tym forum jest moda im taniej tym lepiej

montowanie samemu jest zabronione ?

Napisz czym się różni Twój montaż od innych.

Albo inaczej, dlaczego uważasz że Twój montaż jest lepszy od innych (od druciarstwa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...