Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przy jakiś obrotach maksymalny moment obrotowy?


chrapusta

Rekomendowane odpowiedzi

Wg instrukcji od Audi jest to 225Nm w zakresie od 1700 - 3000 obrotów.

pokaz mi taki wykres serii ... ;)

to co podałes to jest tylko przedział ....

maxymalny moment obortowy silnik AFN osiaga przy ~ 1900 obrotów i ma on wartość 225/235 Nm (dane z różnych żródeł) ...

po tej wartości obrotów moment juz spada ..... :rolleyes:

Maksymalny moment jest przy obrotach ok 2800-2900 - 225Nm

chyba pomyliło Ci sie z 1800-1900 ... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maxymalny moment obortowy silnik AFN osiaga przy ~ 1900 obrotów i ma on wartość 225/235 Nm (dane z różnych żródeł) ...

nie zebym sie z kolega chcial spierac tym bardziej, ze moja wiedza w tej kwestii jest niewielka ale w takim razie czy moglby mi kolega wyjasnic dlaczego (i co to oznacza) w instrukcji mam napisane 'grobtes drehmoment Nm bei 1/min' i przy moim 81 kW jest to 225/1700-3000 (afn sedan '96)... przy wszystkich innych jest tylko 1 wartosc ale przy moim jest przedzial...czy to moze ma cos wspolnego z turbina ze zmienna geometria ... i czy to w takim razie oznacza, ze ten moment ma taki wlasnie w calym przedziale? pytam z czystej ciekawosci bo akurat nie jestem fanem duzej ilosci koni, momentu, vmax czy czego tam jeszccze... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byc moze w takim razie te na niemiecki rynek maja inaczej...no zeby nie bylo ze wzialem to z powietrza to moge dac foto z instrukcji, w ktorej jest jak byk 225/1700-3000 przy afn'ie 110, chyba ze niemcow wprowadzali w blad ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...