Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[Kraków] SWIFT - klimatyzacje samochodowe


mot_kra

Rekomendowane odpowiedzi

W Krakowie nie ma lepszego warsztatu co z klimatyzacami robią :)

Tylko strasznie drogo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też słyszałem, że robią dobrą robote, ale jak podjechałem, to za samo rozebranie + złożenie deski rozdzielczej w B5 miły Pan powiedział czterocyfrową kwote :) A w innym polecanym na forum warsztacie taka sama usługa 4 stóweczki i po robocie nie ma się do czego przyczepić...

Tak więc dobrze nie zawsze musi być drogo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmienili siedzibę i się dwóch wspólników rozstało .Robert ul.Reduta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

również tam byłem nie działała mi klima i ogrzewanie, starszy Pan coś tam posprawdzał i stwierdził że jest do wymiany nagrzewnica pod deską a z klimą się okaże, za to "sprawdzenie" zainkasował 100 zł. umówiliśmy się za dwa dni że zostawie auto koszt usługi wycenił na min. 1500zł, więc przyjeżdżam za dwa dni żeby odstawić auto a Pan mi mówi że on nie ma czasu na rozbieranie deski i dopiero za miesiąc będzie miał czas. A więc odstawiłem auto do Q serwisu na Powsańców , okazało się że od sterownika przepalił się kabelek i dlatego nie działała klima, a ogrzewnie dlatego iż był przytkany wąż do tej nagrzewniczki za pukanie układu chłodzenia, nowy płyn G12 nowy czujnik, i ten kabelek zapłaciłem 450 zł. naszczęście starszy Pan nie chciał się podjąć, bo był bym w plecy ponad 1000 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak byłem u nich jakis tydzień temu. namiar dostałem w firmie Feuvert w Krakowie. Generalnie obsługa bardzo miła i trafnie ustaliła usterkę. Niestety w moim przyadku czyli padnięty kompresor - usługe wykonują TYLKO na nowym kompresorze z gwarancją. Koszt kompresora 1500 zł po rabacie - reszta czyli 1000 zł to robocizna w tym napełnienie klimy.

Generalnie wszystko OK tylko czy wydatek 2500zł do 13 letniego samochodu ma sens? Dlatego też znalazłem serwis klimatyzacji FROSTI na ul Fatimskiej. Za tą samą usługę tylko, że z regenerowanym kompresorem powiedzieli mi 1300 zł - mysle ze cena jeszcze do negocjacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mogę dorzucić swoje 5gr, jakiś czas temu miałem golfa z niesprawną klimą (chłodnica do wymiany), w swift krzyknęli 1500zł z nabiciem i wymianą, a w zakładzie który polecał Sebo83 to samo zrobili za 600zł. Może i w swift'cie robią dobrze ale drogo. Ja od siebie polecam FROSTI z ul. Okulickiego 69. http://www.frosti.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam SWIFTA,drogo,wyczyścili klimę ultradźwiękami za 80zł i nic nie pomogło,dopiero godzinne ozonowanie w All Happy na Macedońskiej pomogło za 60zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...