Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[a4 97' Avant] subwoofer w bagazniku


Ciepły

Rekomendowane odpowiedzi

A wiec sprawa wyglada tak chcialbym zalozyc sobie sprzecik do mojej audusi tylko jest jeden problem mam psa wielkiego amstafa ktry zajmuje caly bagaznik no i tuba odpada myslalem o subwooferach w klapie ale to po 1 za malo miejsca a po 2 do bedzie stukac klapa i rejestracja:/ myslalem tez o zamontowaniu w schowkach w bagazniku tych po bokach nie niszczac orginalnych klapek dorobil bym sobie takie... myslalem jeszcze o typowym kosmosie likwidacji schowka na narty i wcisnieciu tam ale malo miejsca poza tym gdbym mial zlozyc siedzenia byl by klopot co mi radzicie?? (LUBIE BASIWO) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) sprawdź czy czasem nie masz ori w lewym nadkolu :grin:

2) pod przednim siedzeniem - widziałem takie na Allegro. Jak sobie pod swoim zamontujesz - będziesz miał dodatkowo masaż prostaty :polew:

Oczywiście wszystkie inne niż tuba wynalazki będą miały odpowiednio niższą jakość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze ja wolal bym w bagazniku poniewaz czesto wypadam ze znajomymi w plener i fajnie sobie otworzyc klape i porelaksowac sie w rytmach 2Pac'a, The Game'a :D poza tym po co mi sub z przodu tylko skoro z tylu byla by cisza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrz na ograniczenia jakie sam narzuciłeś.

Spodziewasz się suba wielkości kartona fajek, grającego jak profesjonalna skrzynia :shocked:

Oj coś mi się zdaje, ze takie rzeczy to tylko w Erze i albo Twój pies jeździ w bagażniku, albo Ty masz basiwo :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no fakt faktem myslalem ze macie moze jakies pomysly:) Ale chyba juz wpadlo mi cos do glowy :D Jak cos zdzialam dam foty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blackwallstreet zmniejsz ten obrazek bo kilka postów napisane a już prawie cała strona zajęta (choć nie powiem że ten Concept nie jest ładny...) co do woofera to zrób zabudowę zamiast koła zapasowego i tyle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe powinno być problemu - spraw sobie głośnik (no może ograniczając miejsce 25cm) odpowiedni do obudowy zamkniętej - przy tym rozmierze pewnie coś ok 15 litrów a taka obudowa nie jest aż taka duża iwec albo skrzynia za siedzeniem albo adaptacja boczka - tzn. wyprowadzenie go ok. 10cm do przodu na równo z nadkolem, a w otwór po klapce wpasować skrzynię. Nie wiem jak udało by się mocowanie tego ale widziałem już na necie takie rozwiązania. Pomyśl jeszcze o wzmacniaczy gdzie by go usadowić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...