Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFB] 2.5tdi po dachowaniu


McGrade

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę kupić audi a4 oczywiście :afro: z motorem 2.5tdi, lecz jest ona po dachowaniu i mam pytanie czy silnikowi mogło coś sie stać po dachowaniu, mam na myśli gdy leżał do góry nogami???? Troszkę dymi, ale czytałem, że może to być dziura w dolocie. Nie wiem czy kupić :mysli:

Chcę sie dowiedzieć czy silnikowi po dachowaniu mogło coś się stać i jak sprawdzić czy jest ok z nim.

Za pomoc z góry dzięki :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dachował to ja bym raczej nie przejmował się silnikiem pod warunkiem że przy okazji dachowania nie był uderzony, co najwyżej płyny mogły się z niego powylewać. Problemem może być stan karoserii (czy się coś nie poprzesuwało) bo potem podczas użytkowania może okazać się że np pęknie przednia szyba lub drzwi będą się ciężko domykały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie z karoserią wszystko jest ok. Ktoś się nią położył na prawą stronę i uszkodzone jest tylko prawe lusterko, zbita szyba od pasażera i trochę poobijane drzwi. Jedynie dach jest do wymian :kwasny: ale blacharz mówił, że to da rade się zrobić. Najbardziej bałem się o silnik, ale jak mówisz, że nic mu się nie stało to będzie :audi:

Dzięki za pomoc :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...