Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] rok 1995 czy instalacja elektryczna wytrzyma


grippen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam kupione kostki ori i lampy Valeo zespolone soczewki (nie xenony) narazie jeżdze na starych lampach valeo tych zwykłych z żarówkami H4 95 r. bo nieprzekładałem .teraz mam pytanie czy jak przełoże nowe lampy to tam razem jest 4 żarówki H7 po 55W czyli ponad 200 W przy włączonych drogowych i mijania. przy samych mijania będzie ponad 100W czy wytrzyma mi instalacja w samochodzie z 95r i bo teraz mam 2 żarówki H4 i wiadomo jak przełącze na długie to gasną krótkie. a jak będe chciał zrobić w tych nowych lampach z H7 że świeci się soczewka i jak właczam długie to świecą się wszystkie czy instalacja wytrzyma i czy niebędzie się nic działo co musze zrobić aby było ok prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli podłączysz przepisowo tzn włączasz długie-krótkie gasną to nie ma problemu.

Przy włączonych wszystkich żarówkach może być problem, w golfach wypalały się włączniki świata po założeniu 100W żarówek

Rada jest taka że można zasilanie na drogowe puścić z aku przez przekaźniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekaw jestem co by powiedział szewczenko7 bo on przerabiał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę, że mrugając długimi (wajcha do siebie) na włączonych mijania świeci się cały komplet 210W to wydaje mi się, że wytrzyma. Kwestia czy nie będziesz musiał wymienić przełącznika żeby zaświecić cały komplet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę, że mrugając długimi (wajcha do siebie) na włączonych mijania świeci się cały komplet 210W to wydaje mi się, że wytrzyma.

Mruganie światłami trwa chwilę a dłuższa jazda może wpłynąć na trwałość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mruganie światłami trwa chwilę a dłuższa jazda może wpłynąć na trwałość

ok, tylko czego? Grubość przewodów zasilających w obu przypadkach jest taka sama, każde włókno w H4 ma osobny bezpiecznik 10A. Skoro są orginalne lampy z żarówkami H7 to jest tylko pytanie czy w takiej wersji długie świecą razem z mijania, jeżeli tak ta niema problemu. Różnice muszą być w samym przełączniku, przełącza lub dołącza. W H4 z prostej przyczyny nie mogą świecić dwa włókna jednocześnie, może to wpłynąć na trwałość, żarówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czili mówiąc powinno być ok niepowinno się nic zjarać bo szewczeko7 ma 95 r i ma założone lampy po II Lifcie ciekaw jestem co on by powiedział ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz ci napisalem nawet na PW, nie ma problemu, instalacja wytrzyma na 100%, jak chcesz byc pewien to jeszcze wlacznik rozbierz i przeczysc styki, na mam przerobione H4 na H7 i nawet przeciwmgielne wlanczam z reszta i tez nie ma problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc wszystko jasne w poniedziałek będe zakładał a później wrzóce fotki jak to wyszło[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2007, 07:56 _________________________________________________dzięki wam :oklaski:

Zamykam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...