Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam i pozdrawiam wszystkich, od tygodnia jestem (szczęśliwym to się okaże) posiadaczem :a4fan::quattro: trochę przez przypadek, bo chcąc zchęcić syna do nauki umówilismy się, że jak średnią ocene na koniec roku (3 klasa tech,sam.) będzie miał 4 to będzie A4, niestety 4 nie ma, ale kasa została więc tata (ja) spęłniłem swoje marzenie i mam ; A4 S4 1.8 turbo :quattro: tak ma napisane i wystarcza mi to, większego pojęcia o tym aucie nie mam, wiem jedno, że zasuwa, jak ono zasuwa......aż strach. :oklaski:

to tyle, biorę się za lekturę, bo lubie wiedziec dużo, o aucie którym jeżdżę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaszczytem dla mnie będzie przywilej dołączenia do tak zacnego grona. Mam już drugą Audiczkę Quattro. Pierwsza to B4 2.0 E, która została zastąpiona przez bardziej przestronną A6 C4 2,5 TDI 1996r. Jest ona niezbyt młoda, ale wybór był podyktowany awersją do aluminiowego przedniego zawieszenia. Natomiast przy moich gabarytach A4 byłaby zbyt ciasna.

Szukając odpowiedzi na fachowe pytania nie znalazłem forum dedykowanego A6 (może źle szukałem). Jeden z kolegów „A-czwórkowiec” zaproponował odwiedzenie tego forum. Po stwierdzeniu, że zarówno forum, jak i jego użytkownicy są życzliwi i sympatyczni, to pewnie nie odrzucą ubogiego krewnego z A 6. zlokalizowanego w Skierniewicach.

Pragnę prosić o zaakceptowanie mnie w waszym gronie, bo jakby nie patrzył Audi, to Audi, bez względu na literki i cyferki przy nazwie.

Pozdrawiam wszystkich - Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...