Skocz do zawartości
IGNOROWANY

TARNÓW


chrapusta

Rekomendowane odpowiedzi

bardzo, ale to bardzo mocno polecam dwóch speców w warsztacie koło czakramu na tuchowskiej, trzeba wjechać za czakram i zaraz za nimi jest brama i warsztacik, pytać trzeba o dominika albo zenka. kolesie zjedli zęby na audi i na dieslach, wiedzą od czego zaczynac poszukiwania, potrafią odczytywać kody z VAGA - odczytywać a nie przepisywać. są nieźli i chyba nie najdroźsi w mieście. prztestowałem ich niedawno i jestem mega zadowolony, nie ma znaczenia czy części przywieziecie sami jeśli macie dobre dojście czy oni je kupią - cena zawsze obejmuje części + robotę - więc nie ma strugania jak gdzie indziej, że jak cię nie ogoli na częściach to za robotę więcej weźmie. są paragony, stare części - wszystk oidealnie no i profesjonalnie bez naciągania, znalazłem ich z polecenia znajomego, który robi u nich swoje samochody od zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też kiedyś tam jeździłem, ale się wyleczyłem kiedy mi zaproponowano nowy komputer zamiast wymiany filtra paliwa... Od 2 lat naprawiem auta w Krzyżu W S&U. Po pierwsze koleś szczegółowo informuje Cię o naprawie i wszystkich opcjach cenowych. Rozumie co to znaczy "musze mieć zrobione na dziś", jest tani i bezproblemowy. W moim audi wymieniał roizrząd, tłok, turbo, sprzęgło, zawieszenie, robił klimę hamulce, elektronikę poprawiał nie mówiąc o innych drobnostkach... Wszystko szybko i bardzo tanio w porównaniu do cen w innych warsztatach. Przede wszystkim naprawia a nie wymienia wszystkeigo co się da... W razie czego 500-01-03-63 a gwarantuje ze do niego wrócicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od zawsze naprawiam moje autka w serwisie BDG przy Krakowskiej.Jest tak kilku fachowców którzy znają się na rzeczy.Trzeba tylko wiedzieć na którą zmianę przyjechac.Z tego co wiem na jednej zmianie są goście których ja bym nie polecał ale zmiana którą dowodzi kierownik Andrzej M. jest naprawde OK.Jest tam takich dwóch szczególnie polecanych przeze mnie mechanikó Rysiek i Tomek którzy sumiennie rozwiążą każdy problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na serwis Wieczorka w Krzyżu.

Ja w sumie wymienialem u niego rozrząd + oleje i filtry i z tym nie mam problemu.

Ale mialem problem ze silnik nie osoiagal temp (wskaznik pokazywal calyt czas 60st) wynienili termostat i jest OK

teraz pokazuje temperature, ale jak przycisne gazu pod górke (np górka Just) albo jade dosc dynamicznie (wiekszosc czasu lewym pasem) to temp skacze mi nawet do 120 st.

Wymienil wiatrak od klimy i to niby mialo pomoc.

Niby sie zna, ale chyba nie do konca. Chce naprawic ale nie do konca wiec co.

Duzo osob mi go polecalo i byc moze tylko ze mna jest kłopot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam odswieze temat jakich mechanikow dzis polecicie z tarnowa?? i gdzie najlepiej gaz zalozyc ? czakram?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.05.2017 o 10:10, sasik007 napisał:

witam odswieze temat jakich mechanikow dzis polecicie z tarnowa?? i gdzie najlepiej gaz zalozyc ? czakram?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 

Od czakramu to bym się raczej trzymał z daleka.  Już prędzej bym polecił Auto Gaz Siedlik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na zakład u ślusarczyka w Tarnowie? Wymieniał ktoś tam olej w skrzyni? 

Edytowane przez jar87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...