Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Opinie i wiedza o felgach PDW


fayera

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie.

Miał ktoś może z tym felgami do czynienia

lub słyszał o nich jakieś opinie.

W Necie jakoś ciężko o nich zaczerpnąć informacji... :hi:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są jedne z tych bezmarkowych felg które jakiś czas temu "zalały" allegro. A sama nazwa PDW powstała żeby przekonać kupującego że są markowe a nie no-name. Często jest tak że nazwa taka jest tworzona na prośbę sprzedawcy/dystrybutora, który zamówił dużą partię. Dlatego też nie możesz znaleźć informacji o nich w sieci :wink4: Co do jakości to ciężko powiedzieć gdyż nawet wśród takich felg trafiają się mocne i twarde. Możesz jedynie zaryzykować i je kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się wydaje, że to zwykła imitacja OZ Canova - bardzo bardzo podobne :decayed: O firmie nic nie ma, bo to pewnie jak większość ostatnio wypuszczonych wyjdzie i zajdzie :wink4: Jak napisał Dibo - nie wszystkie no name to szajs, więc kto nie jeździł ten się nie wypowie - można się tylko domyślać.

No - chyba że posłuchasz większościowej opinii - "kup ori, a nie podróbę" :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pisał ten gościu sprzedający(znalazłem jego temat na forum "opel klub"coś tam)

że felgi trwałe,ma je od roku i wszystko cacy(sprzedaje bo zmienia na 18'')

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum Mazdy ktoś nimi zainteresowany napisał że to firma australijska a produkcja felg Chiny/Tajwan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum Mazdy ktoś nimi zainteresowany napisał że to firma australijska a produkcja felg Chiny/Tajwan.

Ku...a

jak zwykle :wallbash:chinole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odświeżam temacik, panowie może już ktoś z Was posiadał bądź posiada felgi tej... "firmy"? nie ukrywam ceny podjebek atrakcyjne ale to jednak bezpieczeństwo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.05.2019 o 21:29, Patryks25 napisał:

odświeżam temacik, panowie może już ktoś z Was posiadał bądź posiada felgi tej... "firmy"? nie ukrywam ceny podjebek atrakcyjne ale to jednak bezpieczeństwo. 

Kupiłeś felgi tej firmy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.02.2020 o 18:36, KamilosDon napisał(a):

kupiłem od nich felgi rok temu i do tej pory są w stanie niemal idealnym

 

W dniu 24.03.2010 o 20:52, Bartek85 napisał(a):

http://pdwgroup.com/australia/index.html

nie wiem co o tym myśleć :mysli:

to że robią je w Chinach to nic nie znaczy. spójrzcie np gdzie robione są Goodyear Eagle F1

 

właśnie się natknąłem na te felgi na allegro, czekam na swoje A3 limusine 8Y i chciałbym letnie osadzić na 18stkach od PDW a oemowe 17stki zostawić na zimówki. zajrzałem na ich stronę: chwalą się certyfikatem tuv więc nie mam żadnych pretensji.... jak odbiorę swoje a3 to chyba je kupię i po jakimś czasie dam znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.07.2023 o 10:16, Pi-Wa napisał(a):

 

 

właśnie się natknąłem na te felgi na allegro, czekam na swoje A3 limusine 8Y i chciałbym letnie osadzić na 18stkach od PDW a oemowe 17stki zostawić na zimówki. zajrzałem na ich stronę: chwalą się certyfikatem tuv więc nie mam żadnych pretensji.... jak odbiorę swoje a3 to chyba je kupię i po jakimś czasie dam znać

Masz zdjęcia wewnętrznej strony tych felg ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, wracam do tematu. Ktoś kto ma/miał felgi firmy PDW może podzielić się swoją opinią na ich temat? Jak z jakością i trwałością?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...