Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Odnosnie licznika Z FISem , dwie rzeczy :) Poradzcie


Mad_MAX

Rekomendowane odpowiedzi

Heeeeejjaaaa :P

Panowie dwie sprawy :

1. Mam pelny FIS w licznikach i sprawa wyglada tak , ze podczas dnia kompletnie nic na nim nie widac, wiem ze jest czujnik swiatla i to chyba on powoduje sciemnianie sie fisa ..... ale czy az tak duzo ze prawie wogole nic nie widac?? Jak to mozna wylaczyc lub zdeaktywowac , zaslonic co by poprawilo sie wyswietlanie info w ciagu dnia??

2. Chcialem sobie zmienic licznik na ten po lifcie czyli chyba po 2001 roku, ma zamiast zegarka analogowego->cyfrowy i dodatkowo wyswietla info o otwartyc drzwiach/klapie .... moze cos jeszcze ale nie wiem :) Jakie stoja przede mna klopoty zwiazane z immo ?? bo chyba reszta to dokladnie to co u mnie tylko wpiac i bangla ??

Aha jeszcze jedno

3. Chcialem zamontowac sobie tempomat , i manetki z funkcja tempomatu juz zakupilem i co dalej?? Poradze sobie sam czy gdzies odstawic do jakiegos eletromechera ?? W serwisie za duzo krzycza :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czujnik działa na takiej zasadzie, że w dzień mocniej podświetla.

Info o otwartych drzwiach nie będzie poprawnie działało ze względu na metodę przesyłania sygnału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czujnik działa na takiej zasadzie, że w dzień mocniej podświetla.

Info o otwartych drzwiach nie będzie poprawnie działało ze względu na metodę przesyłania sygnału.

Czyli co u mnie jest cos skopcone skoro w dzien gasnie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale sprzwdzę Ci na 100%.[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2007, 22:30 _________________________________________________ W szarej wtyczce licznika:

pin 8 czujnik drzwi pasarzera

pin 9 drzwi tylne prawe

pin 10 tylne lewe

niebieska :

pin 21 drzwi kierowcy

zielona :

pin 1 sygnał z wszystkich drzwi

Knał 61 w adaptacji licznika ustawić na 256 i na 100% sygnalizuje FIS otwarcie poszczególnych drzwi.

To wszystko dotyczy zegarów z białym podświetlaniem ( numer 8D0 920 xxx ) z pełnym Fisem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...