Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Najlepszy, sprawdzony autoalarm do B6


SEB-A4

Rekomendowane odpowiedzi

Napewno każdy z was zakładał jakis "konkretny", porzadny autoalarm do swojej Audi,

...zasugerujcie jakiś porządny, sprawdzony autoalarm... bo złodziejaszki już się czaja na moją :a4fan: !!!

Interesują mnie również wszystkie inne możliwe, skuteczne sposoby na zatrzymanie tych skur....!!! :angry:

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy sprzęt jest dobry dopuki się nie zepsuje,tak samo jak każdy alarm jest dobry dopuki samochodu nie ukradną. Rynek zalany jest alarmami różnych firm,jedne z nich są lepsze,drugie gorsze,kwestia ile chce sie na alaram przeznaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawda jest taka że niema alarmu którego by złodziej nie rozkminił.to jest tak samo jak z WINDOWS-em VISTA,przed prezentacją juz go zcrackowali. :angry:sprzęt którym posługują się jumaki do kradzieży samochodów można by otworzyć nowy warsztat sam.[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2007, 15:40 _________________________________________________

każdy alarm jest dobry dopuki samochodu nie ukradną.

święta prawda.amen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy alarm dla złodzieja to sekundowe sprawy. Ich schematy można znaleźć wszędzie. Mi służy w :audi: tylko do otwierania drzwi z pilota! Uważam, ze najlepszą rzeczą są indywidualne pomysły. A i ważną rzeczą jest mówić o nich jak najmniej... :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy alarm to pełne AC lub minikasco.Ja nie mógłbym spokojnie spać jakbym tego nie miał wykupionego. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszymi zabezpieczeniami są zabezpieczenia niestandardowe.

...jakaś odcina czy cos innego?

...moze ktos sie chociaz troszke pochwali swoim niezawodnym sposobem?!

...chyba są jeszcze jakies sposoby na tych skur...?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kumpel ma zrobony odcięcie paliwa tak sprytnie że szok żadnych kabli nie widać jak sie odkręci a ponadtto ktoby wpadł na pomysł aby odpalić samochód to trzeba wcisnąć diode . Jak wciśnie diode taką zwykłą i zacznie mrógać to za nic nie odpali a jak wciśnie diode to gaśniie i można jechać fajna sprawa. Ja bym na takie coś niewpadł żeby diode wcisnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każde zabezpieczenie jest do przejścia, to każdy wie.

Alarm jest najsłabszym zabezpieczeniem, w zasadzie nie jest to zabezpieczenie tylko straszak. Ile razy idąc ulicą słyszymy wyjący alarm ? Czy ktoś się tym przejmuje ? Poza tym dla złodzieja wyłączenie alarmu to kwestia kilku sekund albo wogóle się nie włączy jeśli spec jest dobry.

Blokady skrzni, kierownicy... to też kwestia kilkunastu sekund.

Dobre zabezpieczenie to takie, które forosować trzeba długo.

Są układy odcinające paliwo i/lub prąd. Jeśli masz znajomego elektryka zrobi ci coś takiego. Schowasz sobie 2 lub 3 przyciski wielkości główki od szpilki wtopione w plastik w Tobie tylko znanym punkcie i takie coś to już problem dla złodzieja ( wiadomo, że też do przejścia ale na to trzeba duuużo czasu i rozebrać pół auta :decayed: ) Póki nie zewrze obwodu nie odpali. Tylko laweta.

Poza tym warto rozłączyć część komputera - każdy złodziej biorący się za audi wsiada z laptopem czy innym urządzeniem i podącza się pod VAG aby w pierwszej kolejności załatwić immobilser. To też duża przeszkoda i także czasochłonna.

Mojemu wujkowi kiedyś wsiedli do Passata. Alarm, blokada skrzyni - pestka. Ale nie odjechali :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba m. innymi zrobić odcięcie wtyczki od VAG-a

Najlepiej schowac wtyczke / przerobic na nietypowa (bez przelotki doopa) no i oczywiscie 0 napiecia / napiecie na _niewlasciwych_ pinach. :evil::bicz2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VERUS-jakieś konkrety?

najlepszą rzeczą są indywidualne pomysły. ważną rzeczą jest mówić o nich jak najmniej...

Więc Kolego skończ z pytaniami o konkrety. Konkretnie - najlepiej zacząć pojawiać sie na regionalnych spotach, może wtedy będziesz z innymi mógł o nich porozmawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...