Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Virtual Tuning


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

a masz foto centralnie z tyłu :decayed:[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 15:11_________________________________________________i czy masz jakieś większe foto bo z tego co dałeś to :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem pany, mowcie co chcecie ale jak dla mnie ver no3 kezor dla mojego bejbe to po prostu prze chooj, naprawde, chyba zrobie 1wsze na forum b5 + 20''.... Black bitch....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

halo co z moim vt? pomoże ktoś?

staraj się wrzucać fotki w większej rozdzielczości jeśli prosisz o VT, nikt nie lubi rzeźbić w kupie :wink4:

a co do samych lamp, moim zdaniem oryginalne ładniejsze...

A tak przy okazji, to to samo 1.8T nad którym się zastanawiał Moskal? Z mysłowickiej giełdy, z pięknym przebiegiem i trochę chorą ceną? :mysli:

nrcai118cbeada.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie mysle nad tymi z s8 al o rs4 albo ostatecznie s4 czarne moglem miec 5szt z oponami za 300f ale ktos szybciej kupil :confused4: zastanawia mnie jeszcze wzor w stylu bbs z rantami itp ale czarne z bialym rantem wygladaja kozak :kox: mam foto jednej bialej a4 na kompie wzor cos w stylu focusa rs pozniej wrzuce jak to wyglada, chyba ze wiecie jaka biala bardzo znana z kufrem na dachu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

halo co z moim vt? pomoże ktoś?

staraj się wrzucać fotki w większej rozdzielczości jeśli prosisz o VT, nikt nie lubi rzeźbić w kupie :wink4:

a co do samych lamp, moim zdaniem oryginalne ładniejsze...

A tak przy okazji, to to samo 1.8T nad którym się zastanawiał Moskal? Z mysłowickiej giełdy, z pięknym przebiegiem i trochę chorą ceną? :mysli:

nrcai118cbeada.jpg

ano to to samo auto,nabyłem je 3 miesiące temu i nie żałuje :good: i też mi się wydaje że oryginał jest lepszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19X3A.jpg

Chciał bym zobaczyć to auto na glebie -20 od tego co jest.

Da rady???

-20 to bardzo mała różnica :wink4:

19x3a118cbeadresizea.th.jpg

jemu nie o to chodziło :wink4:

Gili,teraz jest jakieś +8*C,więc poczekaj aż będzie -12*C i wjedź na glebę,najbliżej będzie na pole sąsiada :cool1:

będziesz miał Golfa na glebie -20 :naughty:

a na poważnie,mówiłem ci już,jak to ma wyglądać,musi być GLEBA,a nie jakieś -20,co to za gleba :cool1:

Michał,zrób mu tak -40,-50,zobaczy,uwierzy,zrobi,bo to wieśniak i strasznie szybko się jara na takie rzeczy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19X3A.jpg

Chciał bym zobaczyć to auto na glebie -20 od tego co jest.

Da rady???

-20 to bardzo mała różnica :wink4:

19x3a118cbeadresizea.th.jpg

jemu nie o to chodziło :wink4:

Gili,teraz jest jakieś +8*C,więc poczekaj aż będzie -12*C i wjedź na glebę,najbliżej będzie na pole sąsiada :cool1:

będziesz miał Golfa na glebie -20 :naughty:

a na poważnie,mówiłem ci już,jak to ma wyglądać,musi być GLEBA,a nie jakieś -20,co to za gleba :cool1:

Michał,zrób mu tak -40,-50,zobaczy,uwierzy,zrobi,bo to wieśniak i strasznie szybko się jara na takie rzeczy :decayed:

:polew:

cultowe oponki, dokladki w kolor bialy, czarne szyby nie na max dziekowac jak ktos zrobi :wink4:

1184744ddf643ec8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19X3A.jpg

Chciał bym zobaczyć to auto na glebie -20 od tego co jest.

Da rady???

-20 to bardzo mała różnica :wink4:

19x3a118cbeadresizea.th.jpg

Dziękuję :)

z tyłu dam chyba -30

to auto było już na -50 i 13alu nie dało się tym jechać,tłukło nawet na postoju :decayed:

Mądrala z Chyloni niech w końcu fele w aucie zmieni,bo jeszcze jedna dokładka i nie będzie kół widać,z tego powodu ma strach zdjęcie auta wrzucić,bo by wszyscy po nim jechali :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie prosze o VT mojej b6,mam pomysl na wiosne ale chce zobaczyc jak to moze wygladac sa 3 opcje :

1.bialy dach lusterka bialy rant felg srodek czarny bez chromu wokol szyb

2.bialy dach lusterka cale felgi biale bez chromu wokol szyb

3.bialy dach lusterka wnetrze felg biale rant czarny bez chromu wokol szyb

wrzucam 2 foty

cimg1705n.jpg

cimg1707z.jpg

jak mozecie to tez grill czarny i listwa z tylu tez bo aktualnie juz sa czarne ale nie mam fotek dobrych do VT

jak da rade to lotke na klape s line/s4

to wszystko :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...