Skocz do zawartości
IGNOROWANY

czemu taka duza różnica 1.9tdi 90km i 110km


Alzak

Rekomendowane odpowiedzi

wszyscy z was maja racje ze silnik 90 kuni powinien palic kolo 6.5 czyli 2 litry mniej my tez to wiemy ale kolega Alzak pisze tu z prośbą zdiagnozowania tego problemu czyli ustalenia usterki a nie z pytaniem ile wam Pali<powodu duzego spalania jego niuni>ja mam taki sam problem i napisałem juz co robiłem zeby mniej spaliła ale nic mam Vag-a i nic nie wyskakuje wiec o co chodzi filtry maja przejechane 2000 km ale od wymiany nic sie nie zmienilo czyli gdfzie lezy problem Wtryski czyszczone a płyny do czyszczenia to moim zdaniem nie nadaja sie do niczego tylko auto wydaje sie troche dynamiczniejsze jak nalejesz wiecej i nic wiecej poza tym wiec czekamy na rozwiązanie problemu czyli podanie jakiejs usterki powodujacej tak duze spalanie u kolegi Alzaka i przy okazji i mojej auduczce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm jakby to powiedziec mam samochód od pol roku i jeszcze nie wymieniałem wiem nalezy sie :bicz: nie pomyślałem no to trzeba sie zabrać za wymiane filtrów

hmmm ... jakby to powiedziec ... nie dbasz o auto a wymagasz zeby auto dbało o Ciebie (twoja kieszen) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy od stylu jazdy mi pali koło 6 i a jak jade oszczędnie to spali mi 5,5L jestem przekonany bo już sprawdzałem wiadomo jak da się po garach to i z 7 -8 spali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...