Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFB] Zawór przestawiacza kata wtrysku-stała odchyłka regulacji, migaj


Gość Sasza

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jeszcze raz, mam nadzieje juz poprawnie, wszystkich maniaków :audi:

Kupiłem miesiąc temu furke, która daje mi niewyobrażalną radość z jazdy, ale ja nie o przyjemnościach.

Wszystko jest ok., tzn nosze sie z wymiana całego rozrządu z pompa wody, filtry olej, w zasadzie chce zrobic wszystko za jednym zamachem, ale jeden detal spędza mi sen. Juz poraz 2-i zdarzyło mi sie że moja niunia odmówiła mi posłuszeństwa, a zdarza sie to w sytuacji gdy daje kucykom ostry wycisk :naughty:( jesli można mówić o wycisku w automacie) ale jest jeszcze kwestia tego typu, wskaźnik paliwa jest na piewrwszej białej kresce od lewej(jakby 1/4 baku), a niunia sie irytuje, miga kontrolka świec żarowych po czym jesli nie dotankuje zawczasu to dziunia zdycha,trzeba ja napoić a i tak jak neleje do syta to nie pali, to traktuje ja motostarterem. Połechce i gada, no i przechodzac z nia takie perypetie podłączyłem ja pod vaga, to wykazało że błąd czujnika pompy, czy cus, a i świeci cały czas kontrolka poziomu lub cisnienia oleju( konewka sensor na żółto). Podjechałem do znajomego ziomka i zrobiliśmy diagnostyke pompy, na vagu nic nie wykazało, na kts-ie info, że 11 razy powtórzył sie błąd " zawór przestawiacza kąta wtrysku- stała odchyłka regulacji". Dodam, że dziecince wymieniłem przepływke i o delikatnie poprawiła zrywność choć nadal wystepuje delikatna turbodziurka. Szanowni klubowicze, czy jesteście w stanie wesprzec wiedzą i doświadzczeniem zielonego ludzika, pragne by ta perełka miała wszystko co najlepsze, przede wszystkim zdrówka, może polecicie mi jakiegoś fachure, bo z tego co sie już dowiedziałem to ten silniczek wymaga specjalnej opieki, pozdrawiam szanowne grono klubowiczów :audi::a4fan::quattro::decayed: [br]Dopisany: 16 Czerwiec 2007, 20:31 _________________________________________________HELP, HELP, HELP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...