Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Aktywny sub JBL... warto ?


Gość MACHINE

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Chciałbym znać Wasze opinie na temat mojego pomysłu... O co chodzi: nie chcę specjalnie inwestować i ingerować w instalację audio w mojej B5, aby przy odsprzedaży kiedyś nie stracić tego co włożyłem. Rok temu kupiłem dobrej klasy radyjko Clariona co już znacznie poprawiło jakość dzwięku, jednak problem polega na tym, że seryjne głośniki nie przetwarzają dobrze niskich częstotliwości co objawia się trzaskami przy większej głośności... Chciałbym z tego powodu wrzucić taki wynalazek do bagażnika : http://www.jbl.pl/index.php?action=2&sort=1&id=143, wystarczy pociągnąć przewody zasilające + kabel sygnałowy z radia i to wszystko, a przy sprzedaży auta można go praktycznie w minutę znowu wymontować...

Co sądzicie o tym ? Czy to się sprawdzi ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej tylko nie tube :(

Jak juz chcesz brac aktywny to znajdz skrzynke , bedzie zdecydowanie lepiej przenosic niskie czestotliwosci. Ja jednak bym sie zastanowil nad jakas dwukanalowka + dobra skrzynka . Ja u siebie w A4 sam montowalem i wogole nie sprawia to zadnych klopotow , tylko boczki drzwi sciagasz i progi i kladziesz kabelki i masz gotowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli lepiej jednak taka kombinacja : http://www.allegro.pl/item205782879_wzmacniacz_gta_2mk_subwoofer_gtb1200_zestaw_sklep.html i praktycznie za mniej niż połowę ceny tej tuby JBL... Chyba zaryzykuję, bo taniutki ten zestawik ! Ewentualnie poszukam czegoś jakościowo lepszego...

dokladnie ten sam zestaw sprawil sobie jeden z opolan ostatnio. info dam ci na PW...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tylko ten zestaw mocą i jakością nawet nie zbliży się do tej "tuby". W zasadzie nie jest to typowa tuba z bassreflexem, tylko konstrukcja o dwóch głośnikach 25cm (z czego jeden to membrana pasywna). Co do zestawu to osobiście też byłbym za dobrą skrzynką zamkniętą i dobrym wzmacniaczem mono, ale na pewno nie Blaupunkta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...