Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Instalacja modułu pamięci ustawień fotela kierowcy i lusterek


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego. Najpierw wypinasz kostkę od strony drzwi. Później wypinasz purpurowe zabezpieczenie i wypinasz resztę kostki ze slupka A w kierunku wewnątrz auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta kostka ma zabezbieczenie. Musisz przesunąć tą rórzową cześć do przodu lub w tył w zależności które dzrwi to są a potem naciśnąć w dół drugie zabezpieczenie górna część czrnej wtyczki. To wszystko jest widoczne między drzwiami a słupkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!w spisie gratów potrzebnych do montażu pamięci lusterek jest joystick czy też regulator lusterek o nr 8EO 959 565 A... czy można go podmienić na wersję chrom z A4B8 o nr 8KO 959 565 E (4-pozycyjny)??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z b8 pasuje, mam taki założony.

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Dzięki kolego, ale widzę że Ty masz b7, a ja b6 i jesteś pewien że pasuje?Pytam bo niby b6 i b7 jest prawie to samo, ale np z przełącznikiem świateł "auto", albo klimatronikiem nie są kompatybilne i różne jaja wychodzą :facepalm: a jak chcę dorzucić coś z b8 to jeszcze łatwiej o wtopę :suicide_anim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinno pasować na 99% numery są prawie takie same.

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

ok, dzięki kolego:) a przełącznik lusterek też masz w chromie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

post-36061-1477937092,278_thumb.jpg

Tak

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Panowie, nie mogę połączyć się z modułem pamięci, kabel z pewnego źródła, cany Oki, panel sterowania wybudza cany i słychać przekaźnik w sterowniku, k linia podpięta I też sprawdzona. Cały czas mam sterownik nie odpowiada :( co gorsze nie działa sterowanie elektryką fotela.

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo witaj guru :)

Niestety nie, ledzwia działają :( sterowanie pozycja już nie do sterownika prąd dochodzi, sterownik z cabrio

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez karol1981
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Le

Ooo witaj guru :)
Niestety nie, ledzwia działają :( sterowanie pozycja już nie do sterownika prąd dochodzi, sterownik z cabrio

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Sterowanie odcinkiem lędźwiowym nie jest realizowane przez sterownik memo. Zakładając, że wiązka jest OK - możliwe, że padnięty masz moduł. Podmienić na inny i sprawdzić czy działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale bez kodowania powinno działać sterowanie?

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale bez kodowania powinno działać sterowanie?

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Nie - memo nie jest tu kodowane w magistrali danych. Zakładasz i działa.

Edytowane przez Bart-S
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mam uwalony sterownik? , a tilt lusterka działa na samym zapłonie czy muszę auto odpalić?

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mam uwalony sterownik? , a tilt lusterka działa na samym zapłonie czy muszę auto odpalić?

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Nie wiem czy masz uwalony sterownik - trzeba to sprawdzić. Tilt działa po zapłonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat chyba wyjasniony, kupiłem moduł od cabrio nie obsługujący pamięci tylko udogodnienie przy wysiadaniu, niestety sprzedawca zdarł etykietę w taki sposób że w numerze nie było widać literki A na końcu numeru, dodatkowo ten moduł ma zamiast 32 pin gniazda niebieskiego, szare. Niestety kupiłem go ponad pół roku temu i już nie zwrócę, szukam nowego modułu pamięci.

Poniżej zdjęcie jakiego modułu unikać

f17fe26e10c186761ad2f4c212dc1f67.jpg

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,

Mam pytanko jak sprawdzić czy w silniczku działa pamięć? Podłączyłem silniczek oparcia z 4 PIN i manualne sterowanie działa, a pamięć nie. Reszta silniczków działa poprawnie. Sprawdzałem na górnych pinach (tych mniejszych) rezystancję i nie ma nic - tak jakby układ był przerwany. Czy tak powinno być? (Sprawdzałem w trakcie pracy silniczka i na postoju).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bartez napisał:

Witam ponownie,

Mam pytanko jak sprawdzić czy w silniczku działa pamięć? Podłączyłem silniczek oparcia z 4 PIN i manualne sterowanie działa, a pamięć nie. Reszta silniczków działa poprawnie. Sprawdzałem na górnych pinach (tych mniejszych) rezystancję i nie ma nic - tak jakby układ był przerwany. Czy tak powinno być? (Sprawdzałem w trakcie pracy silniczka i na postoju).

w silniczku nie ma pamieci. Pamiecia steruje sterownik. Jesli podlaczyles silniczek i dziala to dobry znak. Ale sama wymiana silniczkow niestety to nie pelny modzik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, MiGsu napisał:

w silniczku nie ma pamieci. Pamiecia steruje sterownik. Jesli podlaczyles silniczek i dziala to dobry znak. Ale sama wymiana silniczkow niestety to nie pelny modzik

Moda całego zrobiłem i ogólnie cała pamięć działa. Brakowało mi tylko silniczka oparcia z 4 PINAMI. Teraz gdy go już zdobyłem i włożyłem to jak np. nacisnę jedynkę w drzwiach to fotel powraca do ustawień ale oparcie nie. Gdzie szukać przyczyny? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...