Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową


Szymoonk

Rekomendowane odpowiedzi

hej, wszystko spoko ale mam pytanie co do tego zwijaka bo sprzedaja sam zwijak nie w wersji ''duzej'' czyli bez tej dokladki czy jak to tam nazwac, tu kolega mi oferuje na stronie http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-152/kierownice-3-4-ramienna-tasmy-galka-polift-przedlift-252360/ ale tam zwijak użyty w opisie jest od kierownicy 3 ramiennej a od 4 ramiennej jest sam okrągły i mówi ze tam więcej do niego nic nie ma i ja już nie wiem o co kaman z tym zwijakiem, powiedzcie mi czy się upierać koniecznie na tai jak w opisie czy kupić taki okrągły i będzie ok??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, wszystko spoko ale mam pytanie co do tego zwijaka bo sprzedaja sam zwijak nie w wersji ''duzej'' czyli bez tej dokladki czy jak to tam nazwac, tu kolega mi oferuje na stronie http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-152/kierownice-3-4-ramienna-tasmy-galka-polift-przedlift-252360/ ale tam zwijak użyty w opisie jest od kierownicy 3 ramiennej a od 4 ramiennej jest sam okrągły i mówi ze tam więcej do niego nic nie ma i ja już nie wiem o co kaman z tym zwijakiem, powiedzcie mi czy się upierać koniecznie na tai jak w opisie czy kupić taki okrągły i będzie ok??

Kup okrągły, będzie pasował. Do tego potrzebna Ci jeszcze osłona plastikowa kolumny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Ja też zakładałem okrągłą.

No i jeszcze redukcja wieloklina będzie potrzebna

(Patrz post wyżej :grin:) inie będzie pytania gdzie taki kupić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Ja też zakładałem okrągłą.

No i jeszcze redukcja wieloklina będzie potrzebna

(Patrz post wyżej :grin:) inie będzie pytania gdzie taki kupić...

Wiem Siara, już dokonałem zakupu :) Dobra cena zresztą. Obudowę kolumny myślę dorezam, a ten zawijas kupie okrągły w takim razie, dzięki za poradę :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Ja też zakładałem okrągłą.

No i jeszcze redukcja wieloklina będzie potrzebna

(Patrz post wyżej :grin:) inie będzie pytania gdzie taki kupić...

Wiem Siara, już dokonałem zakupu :) Dobra cena zresztą. Obudowę kolumny myślę dorezam, a ten zawijas kupie okrągły w takim razie, dzięki za poradę :hi:

Nie dasz rady przerobić tak starej żeby pasowało i wyglądało ładnie. Chyba, że będziesz ciął plastiki, spawał je, szpachlował itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co przerabiać jak kolumna kierownicy jak dobrze poszukasz to za pare groszy kupisz i będzie gitara , no chyba że chcesz miec nie estetycznie to rezaj sam. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ciagly problem z klaksonem po wymianie kiery... Juz zalozylem 2 tasme poduchy.... Klakson zaczal dzialac ale po okolo tyg znowu padl :facepalm:

podlaczylem stara tasme i kiere i jest wszystko ok dziala ale jak zakladam obie poliftowe tasmy nie chce dzialac... Na 100% mam dobrze podlaczony - i +

Macie jakis pomysl co moze byc tego przyczyna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zerwałeś taśmę?? Ona ma chyba z 6 obrotów i trzeba ustawić na środku ( tyle samo w jedną jak i w drugą stronę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 100% obie nie sa zerwane bo sprawdzalem... Jeszcze raz rozbiore i sprawdze czy to nie wina wtyczki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie moge dostac reduktor do wieloklinu z małego na duży ?

bo szukam i nigdzie nic nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kolego widzę że bawiłeś się w wymianę kiery jestem nowy na tym forum i nie bardzo wiem jak się tu poruszać. Może ty będziesz wiedział mianowicie od pewnego czasu auto samo trąbi zdemontowałem kiere i okazało się że urwał się kabelek naprawiłem go ale i tak nadal trąbi co może być przyczyną ? pozdrawiam Robert :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie moge dostac reduktor do wieloklinu z małego na duży ?

bo szukam i nigdzie nic nie ma[/QUO

co wiem ktoś na forum sprzedaje ale kurcze nie wiem kto byś musiał wątek odkopać a jeśli nie to z golfa 3 lub seata ibiza 2 ja akurat mam z golfa 3

---------- Post dopisany at 14:55 ---------- Poprzedni post napisany at 14:51 ----------

witam kolego widzę że bawiłeś się w wymianę kiery jestem nowy na tym forum i nie bardzo wiem jak się tu poruszać. Może ty będziesz wiedział mianowicie od pewnego czasu auto samo trąbi zdemontowałem kiere i okazało się że urwał się kabelek naprawiłem go ale i tak nadal trąbi co może być przyczyną ? pozdrawiam Robert :wink:

może nie ten kabelek naprawiłeś trąbi podczas jazdy gdy zatrzęsie czy zaraz pod skręceniu stacyjki czy też dopiero po wciśnięciu klaksonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kolego widzę że bawiłeś się w wymianę kiery jestem nowy na tym forum i nie bardzo wiem jak się tu poruszać. Może ty będziesz wiedział mianowicie od pewnego czasu auto samo trąbi zdemontowałem kiere i okazało się że urwał się kabelek naprawiłem go ale i tak nadal trąbi co może być przyczyną ? pozdrawiam Robert :wink:

Sprawdź przy samym klaksonie czy kabelek nie jest gdzieś przetarty i nie ma zwarcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie. Jestem świeżo po wymienię kierownicy. Wydaje mi się ze wszystko dobrze podłączyłem. (mam oryginalne kostki do taśmy) lecz pojawia się błąd 00588 driver side ignition, resistance too low. Co to może być?

Taśma zepsuta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie było podobnie i okazało się że taśma była zj... Po wymianie wszystko ok. Spróbuj podmienić taśmę z kimś i będziesz wiedział

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - podsumowując po raz setny :P ...

Potrzebuje:

-kierownica + poduszka

-tuleja redukcyjna

- taśma

-obudowa kierownicy

Nie rozumiem natomiast za bardzo o co chodzi z wtyczkami. Autko jak w opisie - przedlift 97r. i cchę zamontowac kiere 4 ramienną polift. Zależy mi na tym, żeby było w miarę możliwośći jak najbardziej plug&play. Mogę kupić jakąś wtyczkę, żeby się nie bawić kabelkami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...