Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową


Szymoonk

Rekomendowane odpowiedzi

Za niedlugo beda pojawiac sie pytania czy przy zmianie kierownicy na poliftowa trzeba zmieniac kierownice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od czasu wymiany kiery miałem dopiero w ten weekend dostęp do vaga, a moim oczom ukazały się takie błędy:

wZffgCz0yiHHCprpAzw79AhErPsMA4HppXwMRvvf

co one oznaczają? po usunięciu, i załadowaniu, ponownie się wyświetlają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jest jakaś dobra duszyczka z okolic Lublina, która by mi pomogła z montażem kierownicy do przedlifta? Mam zakupioną od s4 po lifcie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.05.2017 o 20:43, Przemek Bogusz napisał:

Witam, jest jakaś dobra duszyczka z okolic Lublina, która by mi pomogła z montażem kierownicy do przedlifta? Mam zakupioną od s4 po lifcie 

Kolego ale tu nie mam jakiś większych problemów z montażem  , myślę że wystarczy pierwszy post przeczytać i już zostanie tylko zabrać się za pracę krok po kroku.  Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.05.2017 o 00:07, Dawidepd napisał:

Kolego ale tu nie mam jakiś większych problemów z montażem  , myślę że wystarczy pierwszy post przeczytać i już zostanie tylko zabrać się za pracę krok po kroku.  Pozdrawiam

Miałeś racje, sprawa ogarnięta, półtorej godzinki się bawiłem :) 

Efekt : 

19190709_1380005538721784_1130548745_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Przemek Bogusz napisał:

Miałeś racje, sprawa ogarnięta, półtorej godzinki się bawiłem :) 

Efekt : 

19190709_1380005538721784_1130548745_n.jpg

No ja tez musiałem chwile sobie dac , bo nie miałem wiązki odrazu przystosowanej tylko trzeba było przelutowac i wszystko gra. Ale musze jeszcze w jakis dzien zobaczyc bo cos nie tak bo klakson nie lapie mi na kiery lewo prawo tylko na samym dole. Widze licznik ten sam , jaki rok ?? Daj fotki kiery całej i auta. A tu moja

kiera.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam lekkie przetarcie ale jakos sie nie rzuca w oczy. Tak akurat zalapane na foto. Takto san bardzo ładny. Ile dałeś za kiere?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kierę powiedzmy, że za flaszkę mam - serio :D , foty całej mojej masz na moim profilu (mam wątek) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chchialbum się zapytać czy jeśli mam kierownice polift i chciałbym zmienić tylko kierownice bez taśmy to czy ta taśmę muszę jakoś naciągać   Czy coś takiego proszę wytłumaczyć mi tak żebym niw miał wątpliwości 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, hektor1990dzn napisał:

Chchialbum się zapytać czy jeśli mam kierownice polift i chciałbym zmienić tylko kierownice bez taśmy to czy ta taśmę muszę jakoś naciągać   Czy coś takiego proszę wytłumaczyć mi tak żebym niw miał wątpliwości 

Ale napisz z jakiej na jaką chcesz zmienić. Z 4 ramion na 3 ? Jak tak to stara taśma pasować nie będzie. Ale jak kupujesz kierownicę może będziesz miał w zestawie a jak nie to jakiś szrot,  koszt z 10 zł. Kolego tak się wola na to taśma,  to są dwie kostki które jedną wpinasz w kierownicę drugą w konsolę i powinny być dwie wsowki klakson oraz masa. To jest 20 min roboty,  może to tak groźnie wygląda ale łatwe wszystko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko wiem słuchaj mam auto polift pełny 2000rok i mam nie skórzana kierownice a chciałem tylko zmienić kierownice na skórzana a poduszka zostaje ta sama mówię o kierownicy 4ramiennej na 4 ramienna tylko skóra i czy z a6 c5 podejdzie i co potrzebne do np mulifunkcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, hektor1990dzn napisał:

Spoko wiem słuchaj mam auto polift pełny 2000rok i mam nie skórzana kierownice a chciałem tylko zmienić kierownice na skórzana a poduszka zostaje ta sama mówię o kierownicy 4ramiennej na 4 ramienna tylko skóra i czy z a6 c5 podejdzie i co potrzebne do np mulifunkcji

Nie no to taśma powinna być ta sama.  Ale szczerze powiem nie ma to jak trzy ramienia: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co potrzebne by wstawić taką kierownicę do a4 b5 96 przedlift?

 

Kierownica z b6 2002.

 

Mam już wieloklin, taśmę z polifta, obudowie kierownicy też z polifta. Coś jeszcze jest potrzbne? Jak podłączyć kostki aby wszystko działało?

IMG_20170819_134021.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jak byś miał jeszcze "przyłącz" poduchy do auta z krawata. Ja tak robiłem wymieniając kostkę na b5 od strony auta,  a do poduchy została b6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie wtyka poduchy z B5 będzie luźna , kup kierownice kompletną z kablami ze środka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co potrzebne by wstawić taką kierownicę do a4 b5 96 przedlift?

 

Kierownica z b6 2002.

 

Mam już wieloklin, taśmę z polifta, obudowie kierownicy też z polifta. Coś jeszcze jest potrzbne? Jak podłączyć kostki aby wszystko działało?

IMG_20170819_134021.thumb.jpg.1e36e3d1da05c03951d94b3983a47574.jpg

Post #249 użytkownika glapsson.

Tam masz odpowiedź na wszystko. Jak nie masz kostek do taśmy to dobrze siedzą i się blokują kostki zasilające od stacji dyskietek od kompa. Zresztą w poście #249 kolega wszystko opisał. Zmienialem tydzień temu kierownice wg jego instrukcji i wszystko git.

 

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie ponieważ kupiłem taką kierownice :

https://i.imgur.com/osnj8lx.jpg

 

+ do tego redukcje

 

Teraz powiedzcie mi czy taśma o numerach 1JO959654AP  czyli taka http://allegro.pl/tasma-kierownicy-volkswagen-golf-iv-1jo959654ap-i6934808763.html podejdzie do tej kierownicy ? Oraz czy ta obudowa http://allegro.pl/obudowa-oslona-kolumny-kierowniczej-audi-a4-b5-i6952077130.html będzie pasować ?

Nie trzeba zmieniać manetek ? Pytam ponieważ kupiłem już 2 taśmy i żadna nie pasuje... Liczę na waszą pomoc. Dzięki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...