Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"


Ciepły

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To my też:)[br]Dopisany: 26 Maj 2011, 13:55_________________________________________________http://kontakt24.tvn.pl/temat,plonie-fabryka-dezodorantow,109017.html?grupa=najnowsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zapowiadało się tak pięknie :gwizdanie: Trzeba zmienić dzień to podstawa bo będzie tak co tydzień :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zapowiadało się tak pięknie :gwizdanie: Trzeba zmienić dzień to podstawa bo będzie tak co tydzień :mysli:

No pogadam jeszcze z innymi ludzmi :wink4: Kiedys pamietam ze ich przyjazd byl bardziej spektakularny i skonczylo sie dla nie ktorych placeniem kasy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zgadza się jak źle trafimy to może się powtórzyć ja osobiście proponuję zmiany terminowe np. poniedziałek środa czwartek wtorek tak żeby co tydzień był inny dzień :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co panowie policajki wpadły na prostą. Ja wypoczywam w beskidzie żywieckim. Wczoraj pękły cztery 0.7 żubrówki na trzech. Dzisiaj myśle że bedzie podobnie. Jak przeżyje pobyt w górach to będe w poniedziałek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że powietrze górskie Ci służy :drunk: Marcinie zmień proszę swój wpis bez konkretnych nazw miejsc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jade na wesele za tydzień aleee... spot w górach 2 dniowy :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, może ktoś podpowie gdzie w okolicy doprogramują mi drugi kluczyk do auta? Sam kluczyk zakodowałem i otwiera auto. Kupiłem drugi kluczyk na allegro, od innego audi A4 98r. jednak immo nie pozwala odpalić auta. Będę wdzięczny za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że powietrze górskie Ci służy :drunk: Marcinie zmień proszę swój wpis bez konkretnych nazw miejsc :)

zmieniłem :kox:

:drinks:

Koledzy, może ktoś podpowie gdzie w okolicy doprogramują mi drugi kluczyk do auta? Sam kluczyk zakodowałem i otwiera auto. Kupiłem drugi kluczyk na allegro, od innego audi A4 98r. jednak immo nie pozwala odpalić auta. Będę wdzięczny za pomoc.

Nikt w okolicy niestety tego nie zrobi :( Ja rozkodowałem dwa przez przypadek i od pół roku nie działa mi pilot :( W Rudzie Śląskiej robią to dam Ci znać o szczegółach tylko muszę poszukać adresu. Ew. Jakiś magik albo trzebinia koło ronda możesz spróbować moze sie uda :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne :) Co ty spać nie możesz ?? :D[br]Dopisany: 30 Maj 2011, 07:49_________________________________________________Sorki za nie obecność ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...