Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"


Ciepły

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dziękuję wszystkim za odpowiedź!

Najwidoczniej nikt od Nas chyba że czarny kombik to Rob :)[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 10:50_________________________________________________Dziękuje wszystkim za przybycie oraz za superrr otwarcie sezonu ... Skoro tak podchodzicie do sprawy to lepiej kupcie sobie fiaty punto i zapiszcie się do klubu putno.pl !! Daliście d*py bez względu na to co kto miał do roboty. Trzeba było chociaż napisać że nikt się nie wybiera to ja wybrał bym się na mecz ... Wielka KRECHA Panowie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem za klapa na całego jak tak ma byc to po co? zapalency motoryzacji ze hoho,to moze lepiej zlikwidowac te spoty i wszystko bedzie swiety spokoj i nikt sie nie bedzie denerwowal... :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

To może spoty w Jaworznie? Ja bym miał blisko, Witek na miejscu i pewność że nas 4 zawsze będzie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7:30min z chrzanowa na bramki krk spalanie 22l/100km :evil:

GRATULUJE :)

kto z was koledzy często stoi na ul. Kopernika w Trzebini?

Moje autko tam stało byłem na delegacji dwa i pół tygodnia wiec sie nie oddzywałem. Dzisiaj moge podjechać ale dopiero około 18 30- 19.00 bo zakładam letnie opony i jestem umówiony na 17.30 a jeszcze na zacisk mi mają zaglądnąc bo coś nie halo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zrozumiałe że skoro Cie nie było to nie przyjechałeś ale jeżeli się umawiamy to wypadało by przyjechać bo gdyby zjechał się KR i SK to co obciach :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zrozumiałe że skoro Cie nie było to nie przyjechałeś ale jeżeli się umawiamy to wypadało by przyjechać bo gdyby zjechał się KR i SK to co obciach :decayed:

Ja dziś może wpadnę na chwilę, będę w Chrzanowie w tych godzinach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś na spocie mówili że uszczelka poszła po tym rajdzie ? :mysli: Łagi by się przydał bo się zastanawiam ile z tym roboty jest gdyby czasem (odpukać) :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, hehe z tym śniegiem nie przesadzaj ja od miesiąca jeżdżę na 17' silk i jest ok :kox: A cisza spowodowana może WSTYDEM za poprzedni tydzień :gwizdanie:[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 13:32_________________________________________________ps. Nowy top :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie od soboty tak zmogło Grypsko ze nosa nie wystawiałem i nawet na kompa malo spoglądałem.

Jeszcze szczekam ostro ale możne pomału przejdzie bo spraw do załatwiania tyle a tu sił brak.

Pozdro dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...