Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX Avant] problem z zamocowaniem parktronika


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

przyszła mi nakładka zderzaka tylnego z S4 z otworami pod parktronik i w jednym otworze brakuje elementu w którym mocuje się parktronik (element ten jest przyklejany za pomocą taśmy dwustronnej do zderzaka i widnieje na nim numer 04S90732) przeglądając ETKę nie znalazłem tego elementu ( jest tylko coś takiego pod pozycją 7. ale nie opisane...) więc moje pytanie brzmi czy ja źle szukam czy w serwisie nie sprzedają czegoś takiego osobno ?? ma ktoś może jakiś uszkodzony zderzak od Audi A4 B6 pod parktronik z którego mógłby to ustrojstwo mi odsprzedać bo nie chcę bawić się w lipe typu klejenie parktronika bezpośrednio do zderzaka lub spawanie go razem ze zderzakiem...

uchwytparktronikacs6.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tył ale w ETCE w tylnym zderzaku wogóle nie ma tego elementu...[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2007, 08:48 _________________________________________________Przemas serwis od której otwarty 9 czy 10 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oni jakoś od bardzo wcześnie do późna mają serwis otwarty... W domu niestety mam wizytówkę....

poszukam tego zderzaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy to nie jest to : 8E9 807 333 (8E9807333)[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2007, 08:59 _________________________________________________na wizytówce miałem godziny napisane (ale i tak w serwisie się nie dowiesz, tylko u ludzi za "ladą" - oni trochę później pracują... chyba od 9 )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no też o tym myślałem ale nii mam rysunku do niego...[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2007, 09:01 _________________________________________________zamówiłem tą część (to jest jako podpora w ETCE więc może byćto...) ale każą mi tydzień czekać... a ja chciałem lecieć na Gebelsownie z pupką od S4 a tu d*pa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że nikt nie ma uszkodzonego zderzaka z którego mógłby wymontować to ustrojstwo... bo z kim nie rozmawiam to mi mówi że to nie jest osobny element i występuje tylko z całym zderzakiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie dwie gorne czesci, i te otwory na parktronik chcialem to wyciagnac ale mocno to sie trzyma, i odrywa sie sama tuleja,a ten kwadracik prostopadle przymocowany do tuleji, nie ma zamiaru sie oderwac od zderzaka, jutro popatrze dokładniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaj82 za***iście !! a już nie miałem nadzieii że ktoś mi pomoże... byłbym Ci bardzo wdzięczny gdyby udało Ci się zdemontować razem z tym kwadracikiem... (musiał byś to jakoś podwarzyć bo to jest przyklejane na taśmę dwustronną, bo u mnie został po niej ślad... ewentualnie gdybyś mógł wyciąć to razem ze zderzakiem a ja już sam powalczę...) dzięki za zainteresowanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro pokombinuje, bo mam dwie gorne czesci, sprobuje wyciac to z przedniego zderzaka(są takie same) bo i tak pojdzie na zlom, jak wytne to dam ci znac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

65be505b320c73a0m.jpg , 8af0641ef6d26af9m.jpg d355402f859ffd60m.jpg

Mam nadzieje ze o to chodziło,daj znać to postaram sie zaraz wysłac :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed: NORMALNIE kaj82 jesteś moim IDOLEM !!!! TO JEST TO !!! :dance: adres wysłałem na PW i jeszcze raz dzięki!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...