Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spryskiwacze mgiełkowe


GreGoriO

Rekomendowane odpowiedzi

tu macie wszystko piknie opisane wraz ze zdjeciami, jak zdemontowac i załozyc nowe spryski

http://www.audi-sport.net/vb/showthread.php?85675-What-type-washer-jets-have-you-got-water-pistol-or-fan-spray&p=900464

zobaczcie też to Richardestys - WasherJetConversion.flv

i wszystko jasne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5M0 955 985C są sporo tańsze bo nie są podgrzewane.. zależy czy nam zależy na grzaniu w zimie czy nie ;) ja bym wolał podgrzewane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalozenie zalozeniem opis opisem ...... tylko nie pasuja idealnie trzeba kleic i kropka chyba ze moje spryski byly wybrakowane 5M0 955 985C :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakby dać do "plastikarza" żeby wkomponował w obudowy od A4 spryski od Passka czy tam od Gofra i "pospawał" , nawet jeśli nie będzie to mega estetyczne to nie widać sprysków za bardzo po otwarciu maski (na pewno nie rzuci się to tak w oczy jak taśma klejąca... hehe)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

roznice sa minimalne :kwasny: miedzy tymi spryskami ( chodzi mi o mocowanie ) ja osdzilem na mocnym kleju :) i lekko wygialem platiki zaczepow :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xprzemo, zeby nie było niedomówień, dostaje spryski od Ciebie i montuje je w miejsce starych bez użycia taśmy, kleju itp? wszystko plug & play?

TAK te co ja mam tak się montuje i pasują one są od GOLFA Plusa i są podgrzewane.[br]Dopisany: 17 Maj 2010, 19:29_________________________________________________Panowie ja tam nic nie podkładałem i nic nie doklejałem wiec skoro u mnie wszystko działa idealnie to czemu u was ma nie działac Uzytkuje juz je dosc długo i naprawde nic nie wypada i nic sie nie dzieje przetestowałem na trasie rewelka polecam !!!! :):good:

Podaje dokładny opis co jest potrzeba jeżeli mamy podgrzewane dysze:

- dysza spryskiwacza 5M0 955 986C 2 szt. 75 zł za szt. mogę załatwić

- adapter 8E0 955 431 2 szt. 2,60 zł za szt.

- króciec 1J0 955 665 C 2 szt. 13,00 zł za szt.

Pozdrawiam

[br]Dopisany: 17 Maj 2010, 19:45_________________________________________________

nie jest plug & play :cool1: trzeba na czyms przykleic :kwasny:

jezeli zamowisz czesci takie jak podałem to pasuja plug&play :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalozenie zalozeniem opis opisem ...... tylko nie pasuja idealnie trzeba kleic i kropka chyba ze moje spryski byly wybrakowane 5M0 955 985C :cool1:

juz pisalem raz :) ja zalozone mam 5M0 955 985C czyli nie podgrzewane a koszt 31 zl sztuka

xprzemo, zeby nie było niedomówień, dostaje spryski od Ciebie i montuje je w miejsce starych bez użycia taśmy, kleju itp? wszystko plug & play?

TAK te co ja mam tak się montuje i pasują one są od GOLFA Plusa i są podgrzewane.[br]Dopisany: 17 Maj 2010, 19:29_________________________________________________Panowie ja tam nic nie podkładałem i nic nie doklejałem wiec skoro u mnie wszystko działa idealnie to czemu u was ma nie działac Uzytkuje juz je dosc długo i naprawde nic nie wypada i nic sie nie dzieje przetestowałem na trasie rewelka polecam !!!! :):good:

Podaje dokładny opis co jest potrzeba jeżeli mamy podgrzewane dysze:

- dysza spryskiwacza 5M0 955 986C 2 szt. 75 zł za szt. mogę załatwić

- adapter 8E0 955 431 2 szt. 2,60 zł za szt.

- króciec 1J0 955 665 C 2 szt. 13,00 zł za szt.

Pozdrawiam

[br]Dopisany: 17 Maj 2010, 19:45_________________________________________________

nie jest plug & play :cool1: trzeba na czyms przykleic :kwasny:

jezeli zamowisz czesci takie jak podałem to pasuja plug&play :)

pojade do ASO i sprawdze bo maja na miejscu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobione nic nie należy podklejać ,troszkę podciąć na górze bo w nowych jest inna regulacja,i za nisko spryskują pracy 10 min ,a efekt :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jak myslicie tu darade podłaczyc takie spryski :mysli:

20100518613.jpg

Polift B5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie,a temat dotyczy B6...Nie robmy balaganu,bo w b5 jest calkiem co innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w etce znalazłem coś takiego: 8J0955987G dysza spryskiwacza dla pojazdów zmodyfikowanych, może to są spryski mgiełkowe specjalnie do A4.. :mysli: ma ktoś możliwość sprawdzić naocznie co to za część?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

one są chyba z a8..

http://audi-club.ru/forum/showthread.php?t=172537&page=4 nie za wiele rozumiem ale na to mi wyglada :decayed:

EU :gwizdanie: [br]Dopisany: 19 Maj 2010, 13:50_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_spryskiwacze_mgielkowe_czy_sa_w_ogole_dostepne_jakies-t107894.0.html B5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w etce znalazłem coś takiego: 8J0955987G dysza spryskiwacza dla pojazdów zmodyfikowanych, może to są spryski mgiełkowe specjalnie do A4.. :mysli: ma ktoś możliwość sprawdzić naocznie co to za część?

Te dysze są klasyczne tylko mają 3 wyjścia zamiast 2 tak jak jest w standarcie czyli 3 siki na szybę :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie to to wygląda.... robiliście juz jakie stesty... jak to to pryska ???

Gdzie mozna nabyc mgiłki do a4 b6 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nabyć można w każdym salooonie ASO :wink4:

bądź u kolegi xprzemo

... - dysza spryskiwacza 5M0 955 986C 2 szt. 75 zł za szt. mogę załatwić ...

:wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie to to wygląda.... robiliście juz jakie stesty... jak to to pryska ???

Gdzie mozna nabyc mgiłki do a4 b6 ??

A o czym jest wątek :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...