Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana tylniej wycieraczki z A4 B8 Q5


RS

Rekomendowane odpowiedzi

Założyłem wczoraj wycieczkę od Q5. Ale ta nowa nie ma tych rowków / ząbków - aby przy działaniu wycieczki się nie slizgała.
Czy u was grasz jest bez tych ząbków?

SGS7EDGE TAPATALK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście ze ramie ma wypusty na wieloklin.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... w takim razie czy to możliwe że moje ramię takich wypustów na wieloklin nie posiada? Wprawdzie robiłem to wieczorem się tych wypustów nie widziałem.


SGS7EDGE TAPATALK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Caporeira napisał:

Hmm... w takim razie czy to możliwe że moje ramię takich wypustów na wieloklin nie posiada? Wprawdzie robiłem to wieczorem się tych wypustów nie widziałem.


SGS7EDGE TAPATALK
 

Kupiles oryginal czy zamiennik? Uzywka/nowka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli nie ma tych wypustów to jak dokrecisz na swoje miejsce to pod naciskiem zębów ośki wycieraczki same się zrobią. Jak odkręcisz to powinny już być ząbki.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dopiero co na poprzedniej stronie był poruszany temat braku ząbków w ramieniu i była odpowiedź. CZYTAĆ !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamontowalem zamiennik i wszystko dziala jak nalezy :-) rowkow nie mialem, ale po docisnieciu sruba same sie robia :-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie, czy mozna jakos zamowic caly komplet (ramie, pioro, obudowa) online?

Do ASO mam kawałek a nie chcialbym zamiennika jak cena za ori nie wiele wieksza, mile widziane linki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię :-( jak coś to za piwko mogę Ci zamówić i wysłać cały komplet. Mam aso na końcu ulicy :-)

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Klawisz-84 napisał:

Wątpię :-( jak coś to za piwko mogę Ci zamówić i wysłać cały komplet. Mam aso na końcu ulicy :-)

Dziękuję Ci kolego, ale akurat wypadł mi wyjazd do Wrocławia i przy okazji podskoczę i zamówię :D 

jakby nie to to na pewno bym skorzystał :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego nie wiem, musiałbym sprawdzić. A pytanie zadałem z myślą że może ktoś już w swojej A3 coś przedmodził. Czyli mam porównać długość A3 i A4 czy tylko przemierzyć. Jeżeli chodzi o mocowanie fi wieloklinu w obu samochodach jest takie samo? Q5 i A3?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Audi sline napisał:

tego nie wiem, musiałbym sprawdzić. A pytanie zadałem z myślą że może ktoś już w swojej A3 coś przedmodził. Czyli mam porównać długość A3 i A4 czy tylko przemierzyć. Jeżeli chodzi o mocowanie fi wieloklinu w obu samochodach jest takie samo? Q5 i A3?

Kolego czytałeś mój temat na forum A3 więc powinieneś wiedzieć, że wycieraczka z Q5 pasuje również do A3 8P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie jest sens kupować coś takiego:

RAMIE-WYCIERACZKI-AUDI-Q5-2009-2016
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 24 zł - RAMIĘ WYCIERACZKI AUDI Q5 (2009-2016) (7781405275). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

Czy lepiej zamówić ori z ASO ??

Pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja taki zamiennik kupiłem, 40 zł z dyszą jeszcze.

Działać działa, w porównaniu z ceną ori zostaje kasy na inne sprawy a działa jak należy.

Jeśli oczekujesz jakości oryginału to chyba jasne, że nie jest identyczna ale nic się złego z tym nie dzieje i służy tak jak ma służyć.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kojarzy ktoś jaki jest nr wtyczki przy silniczku z Q5? Wiem, że jest nieco inna jak przy B6 B7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...