Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Chip VTG


dirty8

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Tydzień temu byłem w naszej "przesadzonej" stolicy :bicz2:

Po miesiącach przeróżnych rozkmin , zapytań, telefonów i po zapoznaniu się z ofertą firm tuningowych z całego kraju i nie tylko wybór w końcu padł na VTG.

Niestety nie dam rady w tej chwili wkleić wykresu ani żadnych zdjęć bo jak zwykle mój dziadziuś(komp) ma jakieś ale!

W tej chwili mOj AEB legitymuje sie mocą 187km i 240Nm, pomiary były robione przy 36 stopniowym upale

Przy okazji chciałem polecić każdemu tą firmę a zarazem odradzić stanowczo wszystkich cwaniaczków z allegro wiem że to w innym dziale i tam też sie to znajdzie.

:a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj albo wklejej wykres szybciutko i robimy temat o twoich modyfikacjach, albo przenosze ten wątek do działu "dobrzy tunerzy" - daj znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety nie mam takiej możliwości , musze zgrać najpierw fotki na poczte, póżniej jak bede smigał po mieście zajde do kafejki i wkleje wykresik i opisze nieco obszerniej mody :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

240Nm to nie troche za mało ?? chyba że o taki lajtowy poprosiłeś :naughty: ale moc dość nawet wzrosła - nawet więcej niż moment :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

240Nm to nie troche za mało ?? chyba że o taki lajtowy poprosiłeś :naughty: ale moc dość nawet wzrosła - nawet więcej niż moment :tongue4:

No tak jakoś wyszło , pierwszy pomiar po chipsie miał jeszcze niżej Nm, zwiekszyli delikatnie ciśnienie przy turbo i ostatecznie wyszło tak jak pisałem wyżej.

Czy prosiłem o lajtowy??? nawet nie musiałem.Wydaje mi sie ze u nich raczej sie nic nie robi na przymus, zresztą gdyby cos sie posypało zaraz by mieli reklamację !

Teraz autko kręci sie do 7200Rpm

:quattro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...